Követelmények

  • Tapasztalat média területen

  • Precizitás és ügyfélközpontúság

  • Monotonitás tűrés és terhelhetőség

  • Excel tudás

  • Szóbeli és írásbeli angol tudás

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Munka leírása

Offline Asszisztensként egy 4 fős offline csapatban fogsz dolgozni, az ő munkájuk napi támogatásával ismerheted meg a média színes világát. Számos ügyfelünk kampánytervén dolgozva megtanulhatod a legújabb eszközöket és módszereket. Mindehhez mi biztosítjuk a folyamatos fejlődési lehetőséget, a vidám és barátságos munkakörnyezetet valamint a nemzetközi ügynökségi hátteret.

Feladatok

  • Médiatervező munkatársak munkájának támogatás
  • Médiatervek feldolgozása, megrendelők kezelése
  • Kampányok nyomonkövetése
  • Ajánlatok bekérése médiatulajdonosoktól
  • Kapcsolattartás a médiatulajdonosokkal

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Sport hozzájárulás
Munkavállalói kedvezmény
Közlekedési hozzájárulás
Bónusz
Éves bónusz

Mit csinálunk

Mint médiaügynökség hiszünk abban, hogy a médiaeszköz is generálhat kreatív ötleteket. Fontosnak találjuk, hogy minden feladatot, ügyféli kihívást friss és új szemszögből, a dinamikusan változó médiafogyasztási szokásokhoz alkalmazkodva, új technológiákkal, élenjáró, bátor kreativitással, na meg persze egy csipetnyi teljesítményfetisizmussal közelítsünk meg.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, dinamikus kollégákkal

2

Átlag életkor
35 alatt :)

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
A névnaposokat is mindig megköszöntjük

Kétszavasok

1

Ebéd?
Együtt szeretjük - tarts Te is velünk!

2

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak lazán és kénylemesen, ahogy jól esik!

3

Legbüszkébb
A hazai és nemzetközi szakmai eredményeinkre

4

Légkondi vagy ablak?
Amit a csapat megszavaz ;)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.