Szakmai ismeretek

Tapasztalat média területen
Precizitás és ügyfélközpontúság
Monotonitás tűrés és terhelhetőség
Excel tudás
Szóbeli és írásbeli angol tudás

Állás leírása

Offline Asszisztensként egy 4 fős offline csapatban fogsz dolgozni, az ő munkájuk napi támogatásával ismerheted meg a média színes világát. Számos ügyfelünk kampánytervén dolgozva megtanulhatod a legújabb eszközöket és módszereket. Mindehhez mi biztosítjuk a folyamatos fejlődési lehetőséget, a vidám és barátságos munkakörnyezetet valamint a nemzetközi ügynökségi hátteret.

Iroda cím

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Feladatok

  • Médiatervező munkatársak munkájának támogatás
  • Médiatervek feldolgozása, megrendelők kezelése
  • Kampányok nyomonkövetése
  • Ajánlatok bekérése médiatulajdonosoktól
  • Kapcsolattartás a médiatulajdonosokkal

Termékünkről

Mint médiaügynökség hiszünk abban, hogy a médiaeszköz is generálhat kreatív ötleteket. Fontosnak találjuk, hogy minden feladatot, ügyféli kihívást friss és új szemszögből, a dinamikusan változó médiafogyasztási szokásokhoz alkalmazkodva, új technológiákkal, élenjáró, bátor kreativitással, na meg persze egy csipetnyi teljesítményfetisizmussal közelítsünk meg.

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé Ahogy tetszik Csapatépítés Saját projektek Média Online Media

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, dinamikus kollégákkal
Átlag életkor
35 alatt :)
Szülinapoztok együtt az irodában?
A névnaposokat is mindig megköszöntjük

Itt követhetsz minket