Képességek

Offline médiatervezői tapasztalat
Jártas vagy az ügyfélkezelésben
kommunikáció és problémamegoldás
Széleskörű médiapiacai ismeret
Önállóan és csapatban is dolgozni

Állás leírása

Offline Manager-ként a legfontosabb ügyfeleink média kampányterveinek kialakítása lesz a kezedben. Nálunk változatos ügyfélkörrel találkozol, részt veszel az offline stratégia kialakításában, és nagy volumenű akár nemzetközi tendereken is. Ezekhez mi biztosítjuk a folyamatos fejlődési lehetőséget, a vidám és barátságos munkakörnyezetet valamint a nemzetközi ügynökségi hátteret.

Iroda cím

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Feladatok

  • Teljeskörű offline médiatervezés
  • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel
  • Médiatendereken szakmai segítségnyújtás

Rólad

Önálló projekteken de a csapat tudását és sokszínűségét is felhasználva szeretsz dolgozni. Felelősséget vállalsz munkádért, keresed az újítási lehetőségeket, és ambiciózus vagy. Érték számodra az igényes irodai környezet és inspirál a folyamatos fejlődés.

Termékünkről

Mint médiaügynökség hiszünk abban, hogy a médiaeszköz is generálhat kreatív ötleteket. Fontosnak találjuk, hogy minden feladatot, ügyféli kihívást friss és új szemszögből, a dinamikusan változó médiafogyasztási szokásokhoz alkalmazkodva, új technológiákkal, élenjáró, bátor kreativitással, na meg persze egy csipetnyi teljesítményfetisizmussal közelítsünk meg.

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé No dresscode Teambuilding Saját projektek Média Online Media

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, dinamikus kollégákkal
Átlag életkor
35 alatt :)
Szülinapoztok együtt az irodában?
A névnaposokat is mindig megköszöntjük

Itt követhetsz minket