slide image 1
MöbiusBudapest, Liszt Ferenc tér 10, 1061 Magyarország

Marketing projektvezető

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Marketing projektvezetőnket keressük egyszerre klasszikus ügynökségi oldalra (projektmenedzsment, kapcsolattartás) másrészt egy izgalmas saját startup (szállodai AI chatbotok fejlesztése) marketing és ügyfélkapcsolati folyamatainak kialakításához. Cégünk startup hangulatú, ugyanakkor lassan 10 éves múlttal rendelkező stabil hátterű vállalkozás.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Marketing és kommunikációs folyamatok irányítása
Projektmenedzsment
Ügyfélkapcsolat

Technológiák, eszközök

Slack |Trello |Google Drive |Jira |Toggl |Chatfuel

Szakmai ismeretek

  • Digitális Projekt menedzsment5 / 5
  • Ügyfélkapcsolat4 / 5
  • B2B marketing tapasztalat3 / 5
  • Social média management2 / 5
  • Stratégiai látásmód3 / 5

Végzettség

MenedzsmentNem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Csapatjátékos |Ügyfélközpontú |Hosszú távra tervez |Fejlődni, tanulni szeretne |Rendszerben gondolkodik

Így dolgozunk mi

  • 2012-01-01Megalakul a Möbius Mobile Marketing. A MÜSZI-ben bérlünk irodát, egyik első ügyfelünk a Jófogás
  • 2013-05-02Elkészítjük a Bookline Readert
  • 2013-09-10Csapatunk bővül junior kollégákkal, ügyfelünk lesz a Telenor
  • 2017-08-10Elköltözünk a MÜSZI-ből új, napfényes, Liszt Ferenc téri irodánkba
  • 2017-12-06Debütál a Libri Ajándékkereső chatbotja
  • 2018-04-10Új ügyfelünk a Citroën magyarországi vezérképviselete

Ettől különleges a termékünk

Innovatív |Kommunikatív |Testreszabható |Integrálható |Népszerű |Marketing |Megszólítás

Termékünkről

Chatbotok, digitális marketing megoldások

2012-es megalakulásunk óta számos kreatív technológiai megoldást elsők között valósítottunk meg Magyarországon. Jelenleg az üzenetküldő alkalmazásokban működő egyedi chatbotok készítésére fókuszálunk. Szerintünk ebben van a hatékony üzleti kommunikáció jövője, mivel könnyű testreszabhatóságot és széleskörű integrációt tesz lehetővé.

Ügyfeleink

Kétszavasok

Ebéd?
közösen az irodában vagy a környéken ?
Bringa, BKV vagy autó?
BKV vagy bringa, itt nehéz is lenne parkolni
Kedvenc dekor?
szobanövények ?

Konferenciák, szakkönyvek, újságok segítenek a fejlődésben. Új kollégáinkra kiemelten figyelünk, nálunk tényleg nincs olyan, hogy rossz kérdés. :)

Hiszünk a transzparens működésben, de azt is tudjuk, hogy ez önmagában kevés a támogató munkahelyi környezethez, ezért 1-on-1 beszélgetéseket rendezünk a kollégákkal 2 hetente.

Hangulatos és belvárosi, mégis fák vannak körülöttünk.

Mi hiányozna, ha elmennék

A rugalmasság és a jó hangulat.

Domi

Creative Lead

Nyitottság a különböző technológiai újdonságokra, önálló munkavégzésre való igény, kreativitás, sokoldalúság
Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Citroën Chatbot Asszisztens

Telenor Wallet Karkötő chatbot

Telenor MyTV product site

Telenor MyMusic PWA