Szakmai ismeretek

Tesztelési tapasztalat
Tesztelési módszertan
Agilis módszertan

Emberi tulajdonságok

Precíz Képes önállóan dolgozni Képes csapatban dolgozni Nyitott a fejlődésre

Állás leírása

Különböző web és mobil applikációk tesztelésére keressük csapatunk újabb tagját. Egy olyan tesztelő személyében, aki elég önjáró és többéves szakmai tapasztalata hozzásegíti ahhoz, hogy tesztelési projektek kapcsán a hogyan-t is ki tudja gondolni és ő maga össze tudja rakni a tesztforgatókönyvet és annak mentén magát a tesztelést is végre tudja hajtani.

Az ideális jelentkező

Kommunikatív Jó humorú Szeret enni :)

Végzettség

Informatika
Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
Angol

Iroda cím

Budapest, Váci út 49, 1134 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
11:00 - 15:00
Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Feladatok

  • Webalkalmazások és mobil applikációk tesztelése
  • Szoros együttműködés fejlesztőkkel és tesztelőkkel
  • Release csomagok tesztelése
  • Tesztesetek, tesztforgatókönyvek írása
  • Teszt dokumentáció írása és validálása egyaránt

Technológiák, eszközök

Slack Jira

A csapat számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 45

Termékünkről

Szoftverfejlesztés

Egyedi művek alkotása a technológia vásznán, de több rejlik bennünk:

Magyar és amerikai cégeknek dolgozunk

Open office - amit bármikor home office-ra cserélhetsz

Nincs két egyforma projekt, így sosem unatkozunk

Szendvics-gyümölcs-masszázs-nap

Top technológiák használata

Egyszerre van jelen a multira jellemző stabilitás és a startup-ra jellemző rugalmasság

Rendszeresek nálunk a meetup-ok, csapatépítők

Missziónk

Szeretjük a technológiai újdonságokat, hiszünk a folyamatos fejlődésben. A célunk, hogy ezt a szemléletet terjesszük mindenhol, mert az ügyfelek számára fontos, hogy a szolgáltatás, amit nyújtunk nekik, időtálló legyen.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Zsófi
			    									- IT Recruiter

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Bálint és Zsombi trollkodásai, a mindennapos poénkodás, a jó hangulat, az irodai teakészlet... Ja, meg a közös kajálások!

Zsófi , IT Recruiter

Fotó az irodáról

Monster Code - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Java Nemzetközi csapat Big Data Mobil Cutting-edge technológiák Nagymama receptje ;) JS Amerikai projektek

Történetünk

  1. 2013.10.20

    Elindult a Monster Code

  2. 2013.10.20

    Megnyílt a San Franciscó-i irodánk

  3. 2013.10.20

    Megnyílt a másik irodánk Budapesten

  4. 2014.10.20

    Kinőttük az első irodánkat, költözés

  5. 2016.09.20

    Data csapatunk részt vett az Oracle Open World konferenciasorozaton

  6. 2017.03.20

    Megrendeztük az első meetupunkat, mégpedig teltházzal

  7. 2017.12.20

    Ezt az irodánkat is kinőttük, megint költöztünk :)

  8. 2018.05.20

    2 napos digital-detox teambuilding

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Kétheti rendszerességgel "Szörnyfórumot" tartunk, amelynek keretein belül mindent átbeszélünk, ami a cég életében fontos.

Kedvenc tárgy az irodában

Monster Code - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Belső tudásmegosztás, workshopokokat, meetupokat szervezünk, van céges könyvtár, közös account online kurzusokhoz.

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Amelyik hatékonyabb edzésforma. Fő az egészség!
Sör, bor vagy tömény?
2-t kérek.
Kedvenc dekor?
A Jura annak számít? Nem kedvenc, de-kor...

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Csocsó
Szendvics
Edzőterem
Állíthatóasztal
Légkondi
Kávégép
Kajázdák
Babzsák
(nagy levegő)
Szakmaikönyvek
Játszópihizősarok
Masszázs
Közlekedés
Party
Sunshine
Beach
Hawaiiing

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Álmodból felkeltve is legyél képes megmenteni a csapatod csocsóban
  • Legyél proaktív, ne csak a munkádat illetően
  • Merj hibázni, de ami fontosabb, merj kérdezni. Csapat vagyunk, segítünk mindenben :)

Értékeink

  • Workshopok, meetupok
  • USA tech újdonságok
  • Home Office/Távmunka
  • Korlátlan olasz kézműves kávé és tea
  • Gyümölcsnap
  • Csocsóasztal, Darts
  • Játék délutánok
  • Plusz 1 szabadnap születésnapodon
  • Plusz juttatás: Egészségbiztosítás
  • Kedvezményes dolgozói bankszámlacsomag
  • Céges telefonos flotta

Sticky notes-ból sosem elég

A HR szerint

- Zsófi, milyen az ideális kolléga?
- Szeressen enni!!

Ettől jó az irodánk

Mesélhetnénk a csocsóasztalról, babzsákokról, masszázsról, tágas irodáról, kézműves kávéról, lenyűgöző teakészletünkről, de ez csupán az alapfelszerelésünk. Amiért igazán megéri bejárni, azok a kollégák, akikkel mindezt megoszthatjuk. :)

Itt követhetsz minket

Monster Code további nyitott pozíciói