Követelmények

  • Érettségi

Budapest, Stefánia út 77, 1143 Magyarország

Munka leírása

Saját csapatunkba keresünk vérprofi értékesítőket!

Ami itt rád vár:

  • tapasztalat & pénzgyűjtés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos helyszínek

Semmiképpen se maradj le, ha:

  • Az idegenek megszólítása simán megy
  • 5 perc alatt el tudsz adni egy igazán jó szolgáltatást
  • Bírod a strapát
  • Van benned spiritusz

Feladatok

  • Erste Bank - WizzAir promóció
  • Szerződések megkötése
  • Szolgáltatás értékesítése
  • Ügyfélkommunikáció

Mit fogsz tanulni

  • Határozott szándékátvitel
  • Türelem, türelem, türelem....
  • Kiváló kommunikáció
  • Pénzügy, marketing

Ha holnap kezdenél...

  • Részt vennél egy 3 napos fizetett tréningen
  • Gyakorolnád az ügyfélkezelést
  • Megtanulnád a terméket kívül, belül

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
08:00 - 19:00
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
160 000 - 500 000 Ft
Béren kívüli juttatások
Képzési hozzájárulás
Közlekedési hozzájárulás
Bónusz
Éves bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz
Anyagi ösztönzők

Mit csinálunk

Nem kell munkatapasztalat ahhoz, hogy csatlakozz hozzánk. Nálunk megszerezheted a szükséges gyakorlatot, és az általunk szerzett használható tudással könnyebben el tudsz helyezkedni a munka világában. Gyere és próbáld ki, mire vagy képes valójában!

Az Erste bank szerződött partnereként adunk lehetőséget a munkát keresőknek/pályakezdőknek a tanulásra, tapasztalatszerzésre, és elhelyezkedésre.

video

A bázis őrzője és a szakmai vezető

Csapatot építünk

"Azt szeretem a cégben,hogy egy olyan nő irányítja, aki nem veszítette el az emberségét, és két lábbal áll a földön, emiatt kölcsönös tisztelet alakul ki munkáltató és alkalmazott között."

Ponikli Beus Értékesítő

"Azért szeretek itt dolgozni, mert nagyon jól működik a csapatmunka a közös cél érdekében."

Csősz Kitti Értékesítő/bankár

“Akár hiszel benne, hogy képes vagy rá, akár nem – igazad van!"

Henry Ford
video

A munkahelyről

1

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
csapatot építünk a Bankonyban

2

Mit esztek szívesen együtt?
Csak a Pizza!

3

Hány meeting van hetente?
1-2

Mit kínálunk Neked

  • - első hónapban nettó fix 150 000 Ft fizetés
  • - második hónaptól fix + teljesítménybér
  • - kommunikációs képzések, kifogáskezelő tréningek, csapatépítők
  • - hosszú távon elhelyezkedhetsz alkalmazottként
  • - pályakezdőként tapasztalatot szerezhetsz

"Támogató nem pedig követelőző rendszer van a mindennapjainkban, oda-vissza segítő közösséget alkotunk bármelyik részlegről van szó."

Czifra Evelin Értékesítő / bankár

"Több, mint egy munkahely: Watsing életérzés."

Bilek Reni Szakmai vezető

"Szeretem azt az energiát és összhangot, ami a csapatban van és, hogy minden egyes nap ugyanazért a célért küzdünk. "

Blazsek Szilvia Értékesítési vezető

Történetünk

2014 január
Megalakul a WATSing, egy 50 nm irodában 1 cégvezetővel, 1 asszisztenssel és 7 értékesítővel.
2014 január
Citibank lakossági üzletága kiszervezi hozzánk a helyszíni hitelkártya értékesítés menedzselését.
2014 október
Telekom-Citibank közös projekt megbízás a Telekom üzletekben pénztári szolgáltatás és értékesítés
2015 december
80 nm irodaterület, 4 fős menedzsmenttel és 35 értékesítővel dolgozunk. Saját telesales csapattal.
2016 február
Szerződés az ERSTE Bankkal, mint exkluzív üzleti partner a helyszíni hitelkártya értékesítésre
2017 február
250 nm irodaterület, 7 fős menedzsment, 45 fős értékesítés
2017 április
Új brand bevezetés a munkaerőpiaci igények kiszolgálására Supernova néven
2017 szeptember
Új projektként elindul a Munkaerőpiaci gyémántmanufaktúra brandünk
2018 január
You at this company :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.