Követelmények

  • Érettségi

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Stefánia út 77, 1143 Magyarország

Munka leírása

Saját csapatunkba keresünk vérprofi értékesítőket!

Ami itt rád vár:

  • tapasztalat & pénzgyűjtés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos helyszínek

Semmiképpen se maradj le, ha:

  • Az idegenek megszólítása simán megy
  • 5 perc alatt el tudsz adni egy igazán jó szolgáltatást
  • Bírod a strapát
  • Van benned spiritusz

Feladatok

  • Erste Bank - WizzAir promóció
  • Szerződések megkötése
  • Szolgáltatás értékesítése
  • Ügyfélkommunikáció

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
160 000 - 500 000 Ft
Béren kívüli juttatások
Képzési hozzájárulás
Közlekedési hozzájárulás
Bónusz
Éves bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz
Anyagi ösztönzők

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
08:00 - 19:00
Home office  - Nem

Ha holnap kezdenél...

  • Részt vennél egy 3 napos fizetett tréningen
  • Gyakorolnád az ügyfélkezelést
  • Megtanulnád a terméket kívül, belül

Mit fogsz tanulni

  • Határozott szándékátvitel
  • Türelem, türelem, türelem....
  • Kiváló kommunikáció
  • Pénzügy, marketing

Mit csinálunk

Nem kell munkatapasztalat ahhoz, hogy csatlakozz hozzánk. Nálunk megszerezheted a szükséges gyakorlatot, és az általunk szerzett használható tudással könnyebben el tudsz helyezkedni a munka világában. Gyere és próbáld ki, mire vagy képes valójában!

Az Erste bank szerződött partnereként adunk lehetőséget a munkát keresőknek/pályakezdőknek a tanulásra, tapasztalatszerzésre, és elhelyezkedésre.

“Akár hiszel benne, hogy képes vagy rá, akár nem – igazad van!"

Henry Ford
video
video

"Több, mint egy munkahely: Watsing életérzés."

Bilek Reni Szakmai vezető

"Azért szeretek itt dolgozni, mert nagyon jól működik a csapatmunka a közös cél érdekében."

Csősz Kitti Értékesítő/bankár

"Támogató nem pedig követelőző rendszer van a mindennapjainkban, oda-vissza segítő közösséget alkotunk bármelyik részlegről van szó."

Czifra Evelin Értékesítő / bankár

"Szeretem azt az energiát és összhangot, ami a csapatban van és, hogy minden egyes nap ugyanazért a célért küzdünk. "

Blazsek Szilvia Értékesítési vezető

Csapatot építünk

Történetünk

2014 január
Megalakul a WATSing, egy 50 nm irodában 1 cégvezetővel, 1 asszisztenssel és 7 értékesítővel.
2014 január
Citibank lakossági üzletága kiszervezi hozzánk a helyszíni hitelkártya értékesítés menedzselését.
2014 október
Telekom-Citibank közös projekt megbízás a Telekom üzletekben pénztári szolgáltatás és értékesítés
2015 december
80 nm irodaterület, 4 fős menedzsmenttel és 35 értékesítővel dolgozunk. Saját telesales csapattal.
2016 február
Szerződés az ERSTE Bankkal, mint exkluzív üzleti partner a helyszíni hitelkártya értékesítésre
2017 február
250 nm irodaterület, 7 fős menedzsment, 45 fős értékesítés
2017 április
Új brand bevezetés a munkaerőpiaci igények kiszolgálására Supernova néven
2017 szeptember
Új projektként elindul a Munkaerőpiaci gyémántmanufaktúra brandünk
2017 november
You at this company :)

"Azt szeretem a cégben,hogy egy olyan nő irányítja, aki nem veszítette el az emberségét, és két lábbal áll a földön, emiatt kölcsönös tisztelet alakul ki munkáltató és alkalmazott között."

Ponikli Beus Értékesítő

A bázis őrzője és a szakmai vezető

Mit kínálunk Neked

  • - első hónapban nettó fix 150 000 Ft fizetés
  • - második hónaptól fix + teljesítménybér
  • - kommunikációs képzések, kifogáskezelő tréningek, csapatépítők
  • - hosszú távon elhelyezkedhetsz alkalmazottként
  • - pályakezdőként tapasztalatot szerezhetsz

A munkahelyről

1

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
csapatot építünk a Bankonyban

2

Mit esztek szívesen együtt?
Csak a Pizza!

3

Hány meeting van hetente?
1-2

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.