Nemzeti Agrárgazdasági KamaraBudapest, Bartók Béla út 105, 1115 Magyarország

Senior rendszerszervező

Senior |Teljes munkaidős |IT Project Management |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Szereted a tervezési, szervezési feladatokat pláne, ha mindez a fejlesztés világával párosul? Határozott vagy és minőség-orientált szemlélet jellemez? Ráadásul a kommunikáció sem okoz problémát? Akkor csatlakozz hozzánk!

A NAK jelenleg: Senior rendszerszervező munkakörbe keres kollégát budapesti központjába.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09.00 - 14.00

Feladatok

Fejlesztési projektekkel kapcsolatos üzleti elvárások felmérése, igény specifikációk elkészítése
Megvalósíthatósági tervek kidolgozásának támogatása, üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
Az informatikai rendszerekhez kapcsolódó fejlesztések dokumentációjának minőségbiztosítása
Folyamattervezési és szervezési feladatok, valamint alkalmazásgazdai teendők ellátása
Informatikai rendszerekhez kapcsolódó üzleti folyamatok menedzselése, tesztelések koordinálása

Technológiák, eszközök

#javascript

Szakmai ismeretek

  • Rendszerszervezési tapasztalat5 / 5
  • Felsőfokú végzettség5 / 5
  • Projekt módszertanok4 / 5
  • Fejlesztési módszertanok5 / 5

Végzettség

InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Rendszerszemlélet |Együttműködési készség |Megoldás-orientált gondolkodás |Globális látásmód |Hatékony kommunikációs készség

Így dolgozunk mi

  • Napi meetingeken veszünk részt
  • Waterfall modellben dolgozunk
  • Folyamatfejlesztés: Visio

  • 2017-03A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elfogadta a köztestület küldetésnyilatkozatát.
  • 2013-03A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) megalakulása.

Ettől különleges a termékünk

Társadalmi felelősségvállalás |Országos lefedettség |Egyedülálló szakértelem |Agrárközösség építése

Termékünkről

Érdekképviselet, tudásmegosztás, szolgáltatások

A magyar agrár- és élelmiszergazdaság szereplői minden téren számíthatnak ránk:

  • naprakész információkkal támogatjuk őket,
  • biztosítjuk számukra a fejlődéshez és sikeres gazdálkodáshoz szükséges tudást,
  • társadalmi és politikai szinteken képviseljük igényeiket és érdekeiket,
  • szolgáltatásainkkal egyszerűbbé és eredményesebbé tesszük munkájukat.

Céges értékek

Családbarát
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás

Kétszavasok

Superpower?
Egyedülálló szakértelem.
Legbüszkébb
Országos lefedettség.
Ebéd?
Délben :)

Vállalati kultúránkban egyre nagyobb teret kap a belső tudásmegosztás és a kollégák fejlesztése. Örömmel fektetünk hangsúlyt a soft és a hard szakmai kompetenciák fejlesztésére is.

Munkatársaink szakmai tapasztalatuk segítségével aktívan részt vehetnek a magyar agrárium fejlődésében. Építünk munkavállalóink visszajelzéseire, szakértelmére és elégedettségére.

  • Világos irodák
  • Tágas terek
  • Lounge sarkok
  • Kávé a konyhában
  • Közösségépítő céges rendezvények

Az összetartó, életvidám, pozitív életszemléletű kollégák, akik szeretnek együtt gondolkodni és értéket teremteni szakterületükön.

Mi, a kollégák

  • Szakértelem
  • Elkötelezettség
  • Kreativitás
  • Pozitív életszemlélet
  • Humor
  • Csapatszellem
  • Rendszerszemlélet
  • Megoldás orientált gondolkodás
Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Egyensúly

A NAK-nál kiemelt figyelmet szentelünk a munka-magánélet egyensúlyának megtartására rugalmas munkaidővel. Továbbá igyekszünk széleskörű támogatást nyújtani munkavállalóinknak a testi egyensúly kialakításában is béren kívüli juttatásainkkal, melyek között megtalálható a magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás és az egészségbiztosítás is.

Figyelünk Rád!

HR Igazgatóságunk tagjai mindent megtesznek annak érdekében, hogy megkönnyítsék az új munkavállalók integrációját. Már a toborzás-kiválasztás folyamatától kezdve végigkísérjük leendő kollégáink vállalati életét. Mindezek mellett befogadó NAK-os közösségünk is folyamatosan támogatja az új munkavállalók mindennapjait.

Piaci jelenlétünk

A Kamarában több mint ezren dolgozunk. Falugazdászaink országszerte közvetlen kapcsolatban állnak tagjainkkal. A központ munkatársai segítik a megyei munkatársak munkáját, valamint szakmai tudást tesznek elérhetővé tagjaink és partnereink számára.