slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
OspătarulStrada Kossuth Lajos 1, Sfântu Gheorghe 520008, Románia

Back-End Developer

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Távmunka |Sfântu Gheorghe
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Leendő Back-End Developer munkatársunk feladata az Ospătarul.ro online kereskedelmi rendszerünk back-end felületének fejlesztése és karbantartása. Egy izgalmas és térségünkben egyedülálló platform fejlesztésében veszel részt, fiatal, szakértő csapattal a háttérben. Ha te vagy legújabb back-endes gurunk, gyere, mutatkozzunk be egymásnak!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol, román,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 hours/week óra / hét
Törzsidő09:00 - 17:30

Feladatok

Webalkalmazások fejlesztése
Backend vezérelt alkalmazások támogatása, API bővítés, javítás
PHP programozási nyelv használata
SQL-adatbázis kezelés

Technológiák, eszközök

Linux/Unix |PHP, MySQL |Amazon AWS |Laravel Framework |Nodejs, Polymer |Angular, Elasticsearch

Szakmai ismeretek

  • Középszintű PHP, Mysql ismeret3 / 5
  • Laravel Framework ismerete3 / 5
  • webes technológiák ismerete3 / 5
  • Amazon AWS jártasság3 / 5
  • Linux/Unix rendszerek ismerete3 / 5

Végzettség

InformatikaBA diploma
InformatikaBármilyen fokú diploma
InformatikaÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint
és
AngolTárgyalóképes szint

Megbízható |Kreatív |Képes az önálló munkavégzésre |Jó problémamegoldó |Pontos és minőség orientált

Home Office

Történetünk

  • 2017-04Megalakul a Creasmart Kft.
  • 2019-02Elindul az Ospatarul.ro.
  • 2021Elindítjuk saját kiszállítási szolgáltatásunkat.
  • 2022Integrált háttérirányítási rendszert vezettünk be.

Ettől különleges a termékünk

Gyors |Megbízható |Modern |Kényelmes |Elérhető

Termékünkről

Online ételrendelés és futárszolgálat

A Sepsiszentgyörgyön, Kovásznán, Kézdivásárhelyen és Csíkszeredában elérhető ételrendelő platformunk segítségével kedvenc ételeid egy kattintásra vannak tőled! Hogyan működünk?

KIVÁLASZTOD A TELEPÜLÉST, itt látod az éttermek ajánlatát.

KIVÁLASZTASZ EGY ÉTTERMET, és vele együtt az ételt.

KIVÁLASZTOD, HOGYAN FIZETSZ, bankkártyával online vagy készpénzzel a futárnál.

ÉS VOILÁ, JÓ ÉTVÁGYAT!

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Egyértelműen rövidnadrág.
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars forever!
Nemek aránya?
Pasi túlerővel dolgozunk.

Hiszünk abban, hogy a life-long-learning nemcsak egy divatos szó, hanem a valóság is mindannyiunk számára. Éppen ezért mindig megosztjuk az új szakmai tapasztalatokat a kollégákkal.

Fiatal, lendületes csapatunknak hála kollégáink tele vannak ötletekkel, és mi ezt mindig jó néven vesszük. Mindenki a maga pozíciójában igyekszik a lehető leghatékonyabban helyt állni. Ehhez mi minden támogatást megadunk a kollégáknak. Nyitottsággal és őszinte kommunikációval minden felmerülő problémát orvosolni tudunk.

Együtt, egy tágas irodában dolgozunk, ahol hatékonyan tudunk működni.

Az Ospatarul.ro egy fantasztikus, sokunk mindennapjait megkönnyítő projekt. A mögötte álló lelkes csapatot, a kollégáimat nagyon hiányolnám.

Csanád

ötletgazda

Szeretjük, ha:

- vagány és belevaló vagy

- tudsz csapatban dolgozni

- nem hátrálsz meg a kihívásoktól

Melyik híres ember lenne a cég?

Antonio Banderas - Macsó