slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
PaintCocktailBudapest, Vígszínház u. 5, 1137 Magyarország

Paintcocktail operatív manager

Senior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A Paintcocktail operatív vezetőjeként te menedzselheted az élményfestés minden aspektusát, a sales-es folyamatoktól az esemény lebonyolításáig. Napfényes irodánkban te egyeztetsz az instruktorokkal, a helyszínekkel és a megrendelőkkel is, ahogy a kreatív koncepciók kitalálásában is számítunk rád. Mivel minden esemény egyedi, ezért nem lesz két teljesen egyforma munkanapod sem.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő

Feladatok

Megalkotni egy esemény koncepcióját
Eseményszervezés
Social media felületek kezelése
Marketingstratégia kidolgozása
Pénzügyi adminisztráció

Technológiák, eszközök

Podio |G Suite |Mailchimp |Timecamp |HeyOrca

Szakmai ismeretek

  • Projektmenedzsment tapasztalat5 / 5
  • Rendezvényszervezés5 / 5
  • Marketing5 / 5
  • Csapatmenedzsment5 / 5
  • Angol nyelvtudás4 / 5

Végzettség

ÁltalánosNem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Művészi érzék |Jó szervezőkészség |Talpraesettség, pontosság |Stratégiai gondolkodás |Agilitás, Nyitottság

Így dolgozunk mi

Home Office

Rólunk

Csatlakozz a Paintcocktail csapatához, segíts nekünk megmutatni, hogy festeni mindenki tud!

Eseményeinken vendégeink előképzettség nélkül, profi instruktorok segítségével alkothatnak meg egy saját készítésű festményt, miközben a város legmenőbb vendéglátóhelyein szórakoznak. A Paintcocktailnál olyan céget építünk, ami a teljesítmény alapján ítél meg, és ahol a bizalom és őszinteség mindennapos.

Történetünk

  • 2014-09-01A PaintCocktail indulása
  • 2015-01-01Projektvezetőnk csatlakozik a csapathoz
  • 2016-02-01Az első PaintCocktail csapatépítő
  • 2016-05-01A PaintCocktail átlépi Budapest határait :)
  • 2016-09-01Indul a PaintCocktail őszi-téli roadshow
  • 2016-10-01Az első angol nyelvű PaintCocktail
  • 2017-02-01Újra bővül a PaintCocktail csapata

Ettől különleges a termékünk

Kutyabarát |Otthoni munkavégzés |Facebook |Instagram |Rendezvényszervezés |Kultúra |Szórakoztatás

Hivatásunk a szórakoztatás! Célunk, hogy a festés garantált sikerével ötvözve mindenki, minden alkalommal olyan maradandó, örömteli élménnyel távozzon, amely átlendít a szürke hétköznapokon, beszédtémát ad a baráti találkozók során, és egy kis lendületet ad a nehéz időkben is.

Szervezünk nyitott és igényre szabott privát (pl. csapatépítő, szülinap, évforduló stb.) rendezvényeket egyaránt.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát

Kétszavasok

Ebéd?
Együtt :)
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ami jólesik!
Légkondi vagy ablak?
Ablak

A csapaton belüli tudásátadást nagyban támogatjuk, több eseményünk is van erre: kávézz a CEO-val, Person Academy, belső prezentációs alkalmak, konferencia- és meetup-részvételek, stb.

A PaintCocktailnál mindannyian formálhatjuk a cég életét. Javaslatainkat megoszthatjuk a rendszeres státuszmeetingeken, az ötletdobozban, vagy a népszerű "Kávézz a CEO-val" alkalmakon is.

Belvárosi, napfényes, pörgős (de el is lehet mélyülni), színes, kutyabarát, mindig van friss kávé.

A kollégákkal eltöltött munkanapok, a kreatív kihívások, és az élmény, mikor láthatom a boldog arcokat az eseményeken.

Bokor Bernadett

projektmenedzser

Elkötelezettség a PaintCocktail és a csapat iránt. Empátia, fogékonyság egymás igényeire, hangulatára. Lendületesség, tettrekészség. Megoldáskereső attitűd. Kreativitás. Nyitottság. Környezetvédelem.

Melyik híres ember lenne a cég?

Audrey Tatou - Művészlélek

A PaintCocktail megalapításának gondolata egy vidéki srác fejéből pattant ki, aki Rippl-Rónai és Vaszary városából, Kaposvárról származik, és hisz abban, hogy a szórakozással kombinált alkotás élvezetes alternatíva lehet az eddig megszokott kikapcsolódási formák mellett. Így született meg a 2 óra kreatív kikapcsolódást ígérő kultprogram, ahol mindenki megtapasztalhatja, hogy előképzettség nélkül is képes megfesteni egy akár ajándékozásra is alkalmas festményt.

Termékek / Szolgáltatások

  • Nyilvános események
  • Privát események

A Person Család

A tulajdonos amerikai inspirációinak hatására a Person Group második vállalataként jött létre a PaintCocktail.

A Person Group három cége közös irodában lakik, és épít a sokszínűségben rejlő szinergiákra.

Így lehetséges az is, hogy a még kis létszámú csapat, profi segítséget kap PR, digitális, pénzügyi és HR területeken is.

A munkahelyről

Szülinapoztok együtt az irodában?
És azon kívül is
Átlag életkor
30
Hogyan adunk visszajelzést?
Őszintén és építően