Követelmények

  • (Rendezvény)marketing tapasztalat

  • Digitális csatornák ismerete

  • Lelkes hozzáállás

  • Tárgyalókészség

  • Angol

Budapest, Vígszínház u. 5, 1137 Magyarország

Munka leírása

A te feladatod lesz, hogy a PaintCocktail események iránti keresletet folyamatosan és fenntarthatóan növeld úgy, hogy a szolgáltatás minősége, és a nyereséges működés is biztosított legyen.

PR és digitális oldalon is támogatunk majd, de neked kell megtervezned és működtetned a leghatékonyabb csatornákat, hogy mi legyünk a legjobb és legnépszerűbb szórakoztató program Budapesten, az országban...

Feladatok

  • Marketing feladatok ellátása
  • Értékesítési csatornák bővítése, optimalizálása
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Növekedés támogatása
  • Eszközök beszerzése

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Home office  - Igen

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz

Mit csinálunk

Hivatásunk a szórakoztatás! Célunk, hogy a festés garantált sikerével ötvözve mindenki, minden alkalommal olyan maradandó, örömteli élménnyel távozzon, amely átlendít a szürke hétköznapokon, beszédtémát ad a baráti találkozók során, és egy kis lendületet ad a nehéz időkben is.

Szervezünk nyitott és igényre szabott privát (pl. csapatépítő, szülinap, évforduló stb.) rendezvényeket egyaránt.

Munkaviszony

Jelentős növekedésre, átalakulásra készülünk idén, így azt feltételezzük, hogy a kihívás teljes embert kíván, de rugalmasak vagyunk. Ha te el tudod látni a feladataidat részmunkaidőben, vagy akár vállalkozói státuszban, és ez a munkád minőségét és a hozzáállásodat nem befolyásolja (vagy csak pozitívan), akkor jelentkezz bátran, csak a pályázatban kérlek jelezd, hogy nem teljes munkaidős munkaviszonyban gondolkozol, és pontosítsd az elképzelésedet!

video
Barbi :)

A munkahelyről

1

Szülinapoztok együtt az irodában?
És azon kívül is

2

Átlag életkor
30

3

Hogyan adunk visszajelzést?
Őszintén és építően

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.