slide image 1
PhotonGyőr, Liszt Ferenc u. 40, 9022 Magyarország

Sales manager

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A Te feladatod lesz a Photon sales stratégiájának a kidolgozása és végrehajtása. Sales csatornák és partnerek számának bővítése. Negyedéves bevételi célok követése.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Sales stratégia kidolgozása
Sales meetingek szervezése
Bevételi célok teljesítése
Szolgáltatások értékesítése
Sales prezentációk készítése

Technológiák, eszközök

Slack |Trello |Gsuite

Szakmai ismeretek

  • Google Sheets2 / 5
  • Google alkalmazások2 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Teljesítményorientált |Felelősségteljes |Jó kommunikáció |Jó kapcsolatépítő képesség |Megnyerő

Leendő kollégáid

Volom Sára
Böheim Gábor
Benke Viktor
Nagy Dénes

Így dolgozunk mi

Hiszünk abban, ha mindenki olyan feladatokkal foglalkozik, melyek erősségeihez tartoznak, akkor boldog és sikerélményekkel teli munkaköre alakul ki. Házon belül aktívan támogatjuk ezt a fajta útkeresést.

Negyedévente határozzuk meg a célokat, a hétindító meetingeken pedig ezt lebontjuk az operatív szintekre. Management alkalmazások: trello, slack, gsuite.

Mit fogsz tanulni

Fotós-videós szolgáltatások értékesítése. KKV-s és nagyvállalati értékesítési stratégia alkotás.

Az ideális jelentkező

  • Jó kommunikációs készség
  • Megnyerő
  • Felelősségteljes
  • Teljesítménycentrikus

Előny, ha...

  • Marketing ügynökségi múlt / Rendezvényszervező cégnél töltött idő

Ne jelentkezz, ha...

Nincs 2 év szakmai tapasztalatod
Nem szeretsz kapcsolatokat építeni

"180 milliós befektetést kapott, és Németországban is szerencsét próbál a magyar Photon, a fotósok Uberje"

Forbes

Történetünk

  • 2018-01Megalakulunk
  • 2018-027M Ft befektetés a Telenortól
  • 2020-09Csatlakozunk a Szerethető Munkahelyek támogatóihoz
  • 2021-09180M Ft befektetés a Hiventurestől
  • 2023-03Terjeszkedés Ausztriába
  • 2023-09Terjeszkedés Németországba
  • 2023-12Terjeszkedés Luxemburgba

Ettől különleges a termékünk

NPS: +93 pont |Válogatott profi szakemberek |24 órán belüli árajánlatadás |"Kreatív, gyors, megbízható." |"Rugalmas, igyekvő, pontos. " |"Hatékony kommunikáció" |100+ fős fotós-videós csapat

Termékünkről

Fotózás és Videózás

A Photon platform segít menedzselni a vizuális tartalmak gyártását. Ügyfeleink többnyire nagyvállalatok, akiknek nagy skálán van szüksége fotózásokra és videózásokra, akár minden nap. Automatizációkkal segítjük, hogy ez a folyamat ne jelentsen nehézséget nekik. Így egy helyen tudnak kezelni mindent az alvállalkozó megtalálásától kezdve, az időpontfoglaláson át, egészen a számlázásig, mindent.

Ügyfeleink

Kétszavasok

Ebéd?
vacsora!
Hobbi?
Fotózás:):)
Legbüszkébb
A csapatra és arra amit együtt létrehoztunk

Így képezzük a kollégákat

Tréningek, workshopok, egymástól tanulás

Hiszünk a folyamatos és kölcsönös visszajelzések pozitív erejébe.

Mi hiányozna, ha elmennék

A csapat és a közös fejlődés érzete.

Chief Product Officer

Kitartó

Felelősségteljes

Csapatjátékos

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer - Ütős

Csapatvideó

Csapatvideó

"A fotósok Uberje, a Photon"

Photon Aids Wolt Vienna With AI
A Wolt a Photont választotta