slide image 1
Plukkido GamesSzékesfehérvár, Had u. 1-3, 8000 Magyarország

Sales munkatárs

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az alkalmazások, a táblajátékok és a kültéri eszközeink értékesítése a feladat. Első időszakban a legfontosabb, hogy adatokat gyűjts, személyes tárgyalásokat hozz össze és bemutatkozó anyagokat készíts. Emellett ott kell lenned a tárgyalásokon is, így beletanulva a módszertanunkba, hogy később önállóan is képviselhesd cégünket.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9 - 16

Feladatok

Tárgyalás
Kapcsolattartás
Lead generálás
Új értékesítési csatornák feltárása

Technológiák, eszközök

asana

Szakmai ismeretek

  • Sales tapasztalat5 / 5
  • Nagyfokú empátia4 / 5
  • Önálló munkavégzés4 / 5
  • Tárgyalás angol nyelven3 / 5

Végzettség

EgyébBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
vagy
EgyébTársalgási szint

Kreativitás |Pontosság |Proaktivitás |Kiváló kommunikáció |Magabiztosság

Leendő csapatod képekben

Így dolgozunk mi

Történetünk

  • 2013-08Az ötlet megfogan
  • 2014-01Első termék prototípus
  • 2014-04Piacralépés
  • 2015-01Felelős Innováció díj elnyerése
  • 2015-07Új termékek piacraléptetése
  • 2016-09Stabil organikus növekedés
  • 2017-03Útramanó GPS alkalmazás prototípus elkészül
  • 2018-02Csatlakozunk a Baconsult inkubátor programhoz, befektetést kaptunk
  • 2019-01Ideki Programunk Minőség Innováció elismerésben részesül.
  • 2019-03Elkészül az ÚtraManó, az összes magyar autópályán mesélünk.
  • 2019-04Az ÚtraManó Vodafone Digitális Díjat nyer.
  • 2019-12Elkészül az ÚtraManó első városi tesztverziója.
  • 2020-04A Hiventures befektetése segítségével a digitális gyereknevelést támogató appjaink szárnyra kapnak.
  • 2020-12Az ÚtraManó már otthon is mesél, manóink varázslatos kalandjaikat osztják meg a gyerkőcökkel.
  • 2021-03Varázslatos kalandokra hívnak az otthonotokban manóföldi manóink az ÚtraManó segítségével.

Ettől különleges a termékünk

Kutatás + Fejlesztés |Tech |IT |Grafikai tervezés |Oktatás |Tréning |Agilis |Gyártás |Algoritmus fejlesztés |Befektetés |Játékfejlesztés |Közösségi média |Szórakoztatás |Iparművészet

Termékünkről

Útramanó

Együttműködést, gyermeknevelést segítő szórakoztató, gyerekek számára képernyőmentes app a hosszú autós utakhoz, nagy sétákhoz vagy épp otthoni élményekhez pszichológus és szociálpedagógus tervezőktől.

Céges értékek

Családbarát
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Ebéd?
Ki nem hagynánk
Hobbi?
Mesék
Legbüszkébb
Mikor mosolyt csalunk egy gyerek arcára

A folyamatos tanulás és fejlődés kiemelten fontos számunkra. Belső tudásmegosztást, workshopokat szervezünk, külső szakértőket hívunk, illetve a hosszú távú coachingra lehetőséget biztosítunk.

Mindenki aktívan részt vesz az ötletelésben és célok kialakításában. Sőt, nálunk elvárás is hogy a közös célok mentén saját egyéni céljaid legyenek, amikért felelős is vagy a többi csapattag felé.

Egy hely ami összeköt bennünket.

Mi hiányozna, ha elmennék

Az a sok mese, a kreatív együtt gondolkodás...

Judit

CEO

Igény a folyamatos tanulásra, fejlődésre. Türelmes csapatjátékos, aki nem feledkezik meg a közös célról és arról hogy a csapat nélkül nincs Plukkido. Precíz és munkájára igényes, mint mindannyian a Plukkidonál.

A munkahelyről

Fiú/lány arány
50/50

Hány meeting van hetente?

1-2

Átlag életkor
35

Termékek / Szolgáltatások

  • Web és mobilalkalmazások gyermekneveléshez
  • Mágneses táblajátékok
  • IDEKI játszótéri és óvodai eszközök
  • GPS alapú meseszövő alkalmazás