slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
prodHostBudapest, Rózsa u. 57, 1064 Magyarország

Junior C# fejlesztő

Junior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A prodHost Zrt magyar és nemzetközi piac számára biztosít magas színvonalú felhő alapú termelésírányítási szolgáltatást. Modern technológiákat alkalmazva, .NET és Azure környezetben fejlesztve készítünk világszínvonalú megoldásokat.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő10:00 - 16:00

Feladatok

Szoftver fejlesztési és dokumentálási feladatok elvégzése
Szakmai követelmények alapján minőségbiztosítási tevékenység
Részvétel a fejlesztési folyamatokban agilis módszertanok szerint
Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása

Technológiák, eszközök

Git |Event Sourcing & CQRS |Scrum |Visual Studio |Microservices |Azure DevOps

Szakmai ismeretek

  • .NET Core keretrendszer3 / 5
  • Microsoft Azure2 / 5
  • Szoftverfejlesztési paradigmák4 / 5

Végzettség

InformatikaÉrettségi

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Megbízható |Agilis, proaktív |Rugalmas hozzáállás |Jó problémamegoldó

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 40