Szakmai ismeretek

Vezetői tapasztalat
Pozitív személyiség
Jó kommunikációs készség
Nagyfokú önállóság
Felhasználati PC ismeretek

Emberi tulajdonságok

Értékesítői attitűd Tárgyalástechnikai készségek Hitelesség, megbízhatóság

Állás leírása

Piacvezető multinacionális cég megbízásából keresünk Dental field supervisor munkatársat Budapestre.

Ekkor kezdhetsz
2020. július 1.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Általános
Bármilyen fokú diploma
vagy
Egészségügy
Kiegészítő képzés

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
8:00 - 16:00

Juttatások

Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon Notebook Tablet

Feladatok

  • Fogorvoslátogató csapat vezetése
  • Az éves stratégiai célok területi kidolgozása és megvalósítása
  • Fogászati kiállítások szervezése illetve azokon való aktív részvétel

Hasonló állások

Állást hirdetnél?

Szeretnétek Ti is ilyen menő cégprofilokkal és álláshirdetésekkel megjelenni a DreamJo.bs oldalán?

Mutasd meg miért jó Nálatok dolgozni, majd találd meg velünk könnyen és gyorsan a hozzád legjobban illő kollégákat!

Állást keresel?

A DreamJo.bs más, mint a többi állásportál. Mi segítünk, hogy valóban olyan helyen találj munkát, amit bírni fogsz!

Még keresed az álomállásod? Segítünk megtalálni!