): Lez√°rt √°ll√°shirdet√©s. Erre az √°ll√°sra m√°r nem tudsz jelentkezni, de g√∂rgess lejjebb √©s b√∂ng√©ssz a hasonl√≥ √°ll√°sok k√∂z√∂tt! Rem√©lj√ľk te is megtal√°lod az √°lom√°ll√°sod!

Szakmai ismeretek

1-3 éves architect tapasztalat
Elosztott rendszerek terveze
KPI szerinti mŇĪk√∂d√©s
Enterprise Architecture
IT biztonsági követelmények

Emberi tulajdons√°gok

Analitikus gondolkod√°sm√≥d J√≥ egy√ľttmŇĪk√∂d√©si k√©szs√©g Rendszerszeml√©let, preciz√≠t√°s J√≥ szervez√©s √©s kommunik√°ci√≥ Szolg√°ltat√≥ szeml√©let

ElŇĎny, ha...

- van jelentŇĎs m√©retŇĪ rendszerbevezet√©sben tapasztalatod

- van infrastrukt√ļra ill. alkalmaz√°s-√ľzemeltet√©si tapasztalatod

√Āll√°s le√≠r√°sa

ūüí•Folyamatosan fejlŇĎdŇĎ, nemzetk√∂zi h√°tt√©rrel rendelkezŇĎ szoftverfejleszt√©ssel √©s egy√©b IT projektekkel foglalkoz√≥ partner√ľnk hazai csapat√°ba keres√ľnk √ļj koll√©g√°t.

Ha sz√≠vesen r√©szese lenn√©l egy dinamikus, folyamatosan fejlŇĎdŇĎ, nagyszab√°s√ļ strat√©giai √©s p√©nz√ľgyi rendszer megval√≥sul√°s√°nak, valamint fontos sz√°modra, hogy egy erŇĎs, stabil c√©gben dolgozz, akkor V√ĀRJUK JELENTKEZ√ČSED! ūüėé

Ekkor kezdhetsz
ASAP

  • Jelentkez√©s nyelve: magyar
  • √Ėn√©letrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtud√°s

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Magyarorsz√°g

MunkaidŇĎ

Rugalmas
Heti munkaidŇĎ
40 óra/hét

Feladatok

  • Alkalmaz√°s fejleszt√©se, mŇĪszaki tervez√©se az √ľgyf√©l architekt√ļra koncepci√≥j√°nak megfelelŇĎen
  • Alkalmaz√°sok, rendszerek fejleszt√©si ig√©nyeinek felm√©r√©se, konzisztencia vizsg√°lata
  • Javaslatt√©tel technol√≥giai lehetŇĎs√©gekre, ezek gyakorlati megval√≥s√≠t√°s√°ra, specifik√°ci√≥k k√©sz√≠t√©se
  • Szoros egy√ľttmŇĪk√∂d√©s a m√©rn√∂k√∂kkel, a fejlesztŇĎkkel, a projektvezet√©ssel √©s az √ľzemeltet√©ssel