Szakmai ismeretek

2+ év tesztelői tapasztalat
Webes rendszerek tesztelése

Emberi tulajdonságok

Proaktív Csapajátékos

Előny, ha...

  • van automatizált QA tapasztalatod
  • van ISO/MDD/MDR ismereted
  • van orvosi rendszerekkel kapcsolatos ismereted

Állás leírása

Gyorsan fejlődő 🚀 digitális fogászati technológia🦷 fejlesztésével foglalkozó szegedi partnerünk részére keresünk MANUÁL TESZTELŐT!

⭐️Ha szeretnél egy modern és fiatalos csapat tagja lenni, ahol kulcsszereplője lehetsz innovatív orvosi szoftverek megszületésének, ami egyedi a nemzetközi piacon is, akkor VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET!

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól, ASAP

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Fogorvosi e-commerce, CAD-es folyamatkezelő rendszer tesztelése
  • Manuális es automatizált QA feladatok végrehajtása
  • Ticket kezelés és osztályozás
  • Test Reportok készítése
  • Fejlesztői csapat támogatása

Így dolgozunk mi

Fontos a jó hangulat és egymás segítése. :)

Recruitment Solutions további nyitott pozíciói