slide image 1
Rendi.huBudapest, Pápay István u. 3, 1097 Magyarország

Értékesítési munkatárs

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Rendi.hu szolgáltatásainak értékesítése online platformon, telefonon és személyesen

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9 - 17:00

Feladatok

Termékpalettájának értékesítése személyesen
Ügyfelekkel való személyes tárgyalások bonyolítása
Ajánlatok és szerződések elkészítése

Technológiák, eszközök

Excel |PowerPoint

Szakmai ismeretek

  • Könnyen teremtesz kapcsolatot5 / 5
  • Értékesítői tapasztalatod van5 / 5
  • Magabiztos kiállással bírsz5 / 5

Végzettség

EgyébNem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Emberi tulajdonságok

Jó kommunikációs képességed |Proaktív személyiség vagy

Történetünk

  • 2015-08-04Megszületett a Rendi
  • 2016-04-01Megkapjuk az első befektetésünket. Elkezdjük fejleszteni a ma is használt rendszerünk alapjait
  • 2017-02-05Már több mint 150 takarítóval dolgozunk együtt Magyarország összes nagy városában.
  • 2018-01-011 millió eurós befektetést kapunk a nemzetközi terjeszkedés megkezdéséhez
  • 2019-03-01Szolgáltatási portfóliónkat bővítjük, így már nem csak takarításban vagyunk piacvezetőek itthon
  • 2018-06-10Saját irodába költözünk a város szívében

Ettől különleges a termékünk

Fogyasztói szolgáltatás |Startup |Innovatív |Rugalmas |Dinamikus |Céltudatos

Termékünkről

Online szolgáltatás közvetítő platform

Magyarország első számú, legdinamikusabban fejlődő sharing economy alapú szolgáltatói közvetítő platformja. Startupunk Budapest mellett a legtöbb nagyvárosban biztosít megbízható és megfizethető szakembereket havi több ezer háztartás számára.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos

Kétszavasok

Mac vagy PC
PC
Átlag életkor?
30
Sör, bor vagy tömény?
Ilyen sorrendben :P

Fontos számunkra, hogy megőrizzük a lendületet, ezért folyamatos képzésekre, konferenciákra járunk! Minden kollégát ösztönzünk a szakmai fejlődésre és továbbképzésre! :)

A cég sikerének titka, hogy az itt dolgozó csapattagok saját ötleteikkel hozzájárulnak szolgáltatásaink fejlődéséhez. Fontos számunkra, hogy mindenki kinyilváníthassa a véleményét!

Az, hogy minden ötletemet komolyan veszik és láthatom ezeknek a tényleges beépítését a vállalat mindennapjaiba!

Balázs

Panaszkezelési osztályvezető

Legyen sok új ötleted, merd őket előadni, ne félj kritizálni, és mindenekelőtt szeress csapatban dolgozni!
Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep - Céltudatos

négylábú mókamesterünk:Tofu:)

Mi már nagyon várunk!?

A város szívében ??