Szakmai ismeretek

B2B értékesítési tapasztalat
Ügyfélorientált szemlélet
Értékesítési vénád van

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Jó szervezőkészség Eredményorientált szemléletmód

Állás leírása

Szeretnél belelátni egy startup nyüzsgő mindennapjaiba? Akkor nálunk a helyed! Keressük a legújabb csapattagunkat!

Az ideális jelentkező

Kiválóan kommunikálsz Nyitott, energikus személyiség Magabiztos fellépésed van

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pápay István u. 3, 1097 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
9:00 - 17:00
Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Juttatások

  • Ingyen üdítő
  • Ingyen kávé
  • Telefon
  • Notebook
  • Tömegközlekedési bérlet
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek megkeresése telefonon
  • Időpont egyeztetés leendő partnerekkel
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése

Technológiák, eszközök

Google docs, mail, calendar

A csapat számokban

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 30

Termékünkről

A Rendi Magyarország első és egyben legnagyobb takarítás-közvetítő startup vállalkozása. A platformon keresztül olcsón, gyorsan és egyszerűen rendelhetsz takarítást. Házak és lakások takarítását kínáljuk magánszemélyek számára Budapesten és az ország egyéb nagyvárosaiban (Győr, Pécs, Debrecen, Szeged).

Missziónk

Szeretnénk megkönnyíteni az elfoglalt emberek mindennapjait a takarítás átvállalásával.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balázs
			    									- Panaszkezelési osztályvezető

A megrendelőink mindennapjait tesszük könnyebbé a szolgáltatással és ez nagyon nagy büszkeséggel tölt el

Balázs , Panaszkezelési osztályvezető

Fotó az irodáról

Rendi.hu - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Fogyasztói szolgáltatás Startup Innovatív Rugalmas

Történetünk

  1. 2015.08.04

    Timur megalapítja a Helpy-t.

  2. 2016.04.01

    A Helpy új neve Rendi lett, és megszületett a kis seprű logónk. :)

  3. 2017.02.05

    Már 100 takarítóval dolgozunk együtt.

  4. 2018.03.10

    Beköltözünk saját irodánkba!

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A cég sikerének titka, hogy az itt dolgozó csapattagok saját ötleteikkel hozzájárulnak a szolgáltatás minőségének fejlődéséhez. Fontos számunkra, hogy mindenki kinyilváníthassa a véleményét!

Kedvenc tárgy az irodában

Rendi.hu - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Fontos számunkra, hogy megőrizzük a lendületet, ezért folyamatos képzésekre, konferenciákra járunk! Minden kollégát ösztönzünk a szakmai fejlődésre és továbbképzésre! :)

Kétszavasok

Ebéd?
Mindannyian imádunk jókat enni :)
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Alap, hogy rövidnadrág!
Sör, bor vagy tömény?
Ilyen sorrendben :P

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Egy légtérben vagyunk mindannyian. Óriási ablakok. Korlátlan kávé/ tea fogyasztási lehetőség. Babzsák.

Termékvideó

Rendi.hu - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Legyen sok új ötleted, merd őket előadni, ne félj kritizálni, és mindenekelőtt szeress csapatban dolgozni!

Itt követhetsz minket