slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
SBERBANKBudapest, Rákóczi út 1-3, 1088 Magyarország

Alkalmazás üzemeltető

Medior |Teljes munkaidős |IT üzemeltetés |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szeretnél egy multinacionális hátterű Bank saját fejlesztésű és egyéb üzleti alkalmazásainak üzemeltetésében, fejlesztések támogatásában részt venni, ha érdekel a hibaelhárítás,vagy az üzemeltetés során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09:00 - 16:00

Feladatok

Rendszeres ellenőrzési és elemzési feladatok hiba megelőzési céllal,
Alkalmazás fejlesztések során felmerülő integrációs feladatok, együttműködve az IT fejlesztéssel
Az új alap szoftverek tesztelése, üzemszerű működésbe állítása, dokumentálása; szoftverek frissítése
Másod- és harmadszintű támogatási feladatok ellátása
Rendszerfelügyelet és hibaelhárítás munkaidőn túli készenléti rendszerben

Szakmai ismeretek

  • 3 év szakmai tapasztalat3 / 5
  • Windows szerver op. rendszerek4 / 5
  • IBM Websphere3 / 5
  • MQ3 / 5
  • IBM Integration Bus3 / 5

Végzettség

InformatikaBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Fontos számodra a pontosság |Proaktív személyiség vagy |Mindig pozitív szemléletmód