slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
SBERBANKBudapest, Rákóczi út 1-3, 1088 Magyarország

IT Small Development manager

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Bankunk folyamatosan új technológiákat és rendszereket vezet be, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó szakembereknek. A fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatásorientált architektúra (SOA) kialakítása, a modern webes platform (Angular) bevezetése és a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09:00 - 16:00

Feladatok

Meglévő rendszerekre érkező kisebb fejlesztési igények menedzselése,projekt jellegű témavezetése
IT Demand Committee előkészítése, rendszeres,ütemezett megtartása az üzleti szakterületek vezetőivel
Rendszerszervezők szakmai támogatása, segítségnyújtás üzleti követelményelemzésben
Feladatok előrehaladásának folyamatos riportálása, státuszolása
Erőforrás- és költségvetési terv készítése, folyamatos monitorozása

Szakmai ismeretek

  • 5 év releváns tapasztalat3 / 5
  • UML3 / 5
  • BPMN3 / 5
  • Enterprise Architect3 / 5

Végzettség

InformatikaBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Strukturált és proaktív |Jó konfliktuskezelési készség |Kiváló szervezőkészség |Határozott személyiség |Agilis, proaktív