Select Humánerőforrás Kft.

Senior Account Executive Banking

Senior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

Ezek várnak Önre

A vevői igények kielégítésére keressük azt a Senior Account Executive szakembert magyarországi csapatunkba, aki az értékesítésért felel majd és a legnagyobb magyarországi ügyfeleinket kezeli. Ön az értékesítési csapat megbecsült tagja lesz, és az egyik leggyorsabban növekvő termékcsaládunk – a Cloud Software megoldások – értékesítéséért lesz felelős.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Törekszik ügyfelei, stratégiáik és üzleti céljaik mélyreható megértésére,
Konzultál ügyfeleivel, beazonosítja a releváns lehetőségeket, szorosan együttműködik az ügyféllel
2-3 éves tervek és stratégiák kidolgozása az ügyféllel együttműködve
Szorosan együttműködik a pre-sales és más technológiai csapatokkal
Iparági és ügyfélismeretének felhasználásával hozzájárul a magyarországi piacra lépési stratégiákhoz

Szakmai ismeretek

  • Értékesítési tapasztalat5 / 5
  • Kapcsolattartás5 / 5
  • Tárgyalástechnikai ismeretek4 / 5
  • Ügyfélorientált5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
és
MagyarAnyanyelvi szint

Emberi tulajdonságok

Csapat játékos |Együttműködő, kommunikatív