Senior Account Executive Banking

Senior

Ezek várnak Önre

A vevői igények kielégítésére keressük azt a Senior Account Executive szakembert magyarországi csapatunkba, aki az értékesítésért felel majd és a legnagyobb magyarországi ügyfeleinket kezeli. Ön az értékesítési csapat megbecsült tagja lesz, és az egyik leggyorsabban növekvő termékcsaládunk – a Cloud Software megoldások – értékesítéséért lesz felelős.

Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Kapcsolattartás
Tárgyalástechnikai ismeretek
Ügyfélorientált

Emberi tulajdonságok

Csapat játékos Együttműködő, kommunikatív

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Juttatások

Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • Törekszik ügyfelei, stratégiáik és üzleti céljaik mélyreható megértésére,
  • Konzultál ügyfeleivel, beazonosítja a releváns lehetőségeket, szorosan együttműködik az ügyféllel
  • 2-3 éves tervek és stratégiák kidolgozása az ügyféllel együttműködve
  • Szorosan együttműködik a pre-sales és más technológiai csapatokkal
  • Iparági és ügyfélismeretének felhasználásával hozzájárul a magyarországi piacra lépési stratégiákhoz

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
és
Magyar
Anyanyelvi szint

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét