Szakmai ismeretek

Pénzügyi-számvitel
Kereskedelem

Emberi tulajdonságok

Proaktív Precíz Figyelmes Felelősségteljes Lelkiismeretes

Előny, ha...

van mérlegképes könyvelői vagy képesített könyvelői végzettséged.

Állás leírása

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk kereskedelmi-pénzügyi asszisztens feladatkörre munkatársat keres.

Ekkor kezdhetsz
2021. február

Juttatások

Étkezés
Kávé
Jóllét
Csapatépítő programok
Utazás
Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Pénzügy és számvitel
Kiegészítő képzés
vagy
Közgazdaság
BSc

Nyelvtudás

Angol
Alapszint

Iroda cím

Nagytarcsa, Déri Miksa utca, 2142 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
8:30 - 16:30

Feladatok

  • A termékkínálat alapos megismerése és elsajátítása
  • Kereskedelmi, áruforgalmi feladatok elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok, szerződések előkészítése, árfolyamok rögzítése
  • Könyvelési feladatok, számlák előkészítése és kezelése, bevételezés
  • Asszisztensi feladatok

Technológiák, eszközök

Trello OneDrive

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 69
Amit kínálunk

Egy stabil munkahelyet

Támogató és családias hangulatú közösséget

Fejlődést, aminek te szabod a határát

Téged keresünk, ha

Pénzügyi-számviteli végzettséged van;

Kereskedelmi feladatkörben van tapasztalatod (minimum 3-5 év);

Nagyon precíz vagy és lelkiismeretes;

Figyelsz a részletekre, alapos vagy;

Érdekel a konyhatechnológia és az ezzel kapcsolatos innováció;

Jól kommunikálsz: nem csak tudsz, szeretsz is beszélgetni az emberekkel.

Termékünkről

Konyhatechnológiai gépek, eszközök, megoldások

Családi cégünk a Skill Trade Kft. 1991 óta foglalkozik konyhatechnológiai tervezéssel, vendéglátóipari- és élelmiszeipari gépek forgalmazásával, projekt kivitelezéssel, oktatással és szervizzel. Kizárólagos joggal importálunk és forgalmazunk olasz, spanyol, német, lengyel és ázsiai termékeket.

Missziónk

Azért dolgozunk, hogy a mind technológiai, mind emberi kihívásokkal teli, hazai vendéglátóipar folyamatos fejlődéséhez hozzá tudjunk járulni szakmai, technológiai és emberi szinten egyaránt.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Attila
			    									- UNOX Marketing Chef

A laza, családias hangulat és a próbasütések során kapott ízek.

Attila , UNOX Marketing Chef

Fotó az irodáról

Skill Trade - Fotó az irodáról  - Nagytarcsa, Déri Miksa utca, 2142 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Innovatív Megbízható Minőségi Széles kínálat profi Kiváló ár-érték arányú Stabil alkatrész ellátás Közép- és felsőkategóriás Magas fokú szakmaiság

Történetünk

  1. 1991.01

    Cégalapítás.

  2. 2003.05

    Beköltöztünk a frissen felújított zuglói irodánkba.

  3. 2010.01

    A nagykereskedelem mellett elindítottuk a projektmenedzsment divíziónkat.

  4. 2016.01

    Elindult az online értékesítésünk.

  5. 2018.06

    A cégünk támogatásával elindul a Piqniq Budapest gasztroedukációs közösség. www.piqniq.hu

  6. 2020.06

    Megépítettük a COVID19 évében az eddigi legnagyobb projektünket.

  7. 2021.02

    Költözés az új nagytarcsai irodába.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

"Az a főnök, akinél az információ van." Többgenerációs, komplex szolgáltatást nyújtó családi cégként nálunk a siker alapja az együttműködés és a kommunikáció, kortól, pozíciótól, nemtől függetlenül.

Kedvenc tárgy az irodában

Skill Trade - Kedvenc tárgy az irodában  - Nagytarcsa, Déri Miksa utca, 2142 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Maximálisan támogatjuk kollégáink szakmai fejlődését. Idén már két kompetencia-fejlesztő workshopon is részt vettünk. Hazai és nemzetközi rendezvényeknek látogatói és szervezői is vagyunk.

Kétszavasok

Superpower?
Minden, ami nagykonyha.
Legbüszkébb
A csapatunkra vagyunk a legbüszkébbek.
Hobbi?
Sport, utazás, főzés.

Ügyfeleink

Skill Trade - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Most vesszük birtokba az új irodakomplexumot, ami a saját elképzeléseink szerint épült fel a nulláról. Letisztult, modern és egy óriási terasszal is rendelkezik, ahol már alig várjuk, hogy tavasszal grill partykat tarthassunk.

Melyik híres ember lenne a cég?

Emma Thompson

Empatikus

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Megbízhatóság

Proaktivitás

Őszinteség

Önállóság

Humor

Precizitás

Csapatszellem

Nyitottság a fejlődésre

Itt követhetsz minket