SMART Ingatlan Zugló, ThökölyBudapest, Thököly út 150, 1146 Magyarország

INGATLANREFERENS

Junior |Megbízási szerződés |Sales |Budapest
job.undefined
350 000 - 500 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

MIÉRT MI? MIÉRT MOST?

Mert dinamikusan fejlődünk, így lehetőséged van az átlagnál gyorsabban karriert építeni.

Mert egy új fiatalos, modern szemléletet hozunk be az ingatlanpiacra.

Mert az utóbbi 2 évben elképesztő ütemben nőtt a kereslet az ingatlanok iránt.

Mert nálunk lehetőséged van önállóan beosztanod az idődet.

Mert képzésekkel és egyedi tréningekkel támogatjuk a valós egzisztenciád fejlődését.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 350 000 - 500 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:00 - 18:00

Feladatok

Meglévő ingatlanjaink hirdetése, mutatása
Új megbízások felkutatása, szerződtetése
Keresztértékesítések a hálózatunkban
Rendszeres kapcsolattartás a megbízóinkkal
Minimális, de pontos és precíz adminisztráció

Technológiák, eszközök

Belső admin rendszerek |Microsoft Office csomag |Digitális marketing eszközök |Digitális távolságmérő |Hirdetéskezelő rendszer

Szakmai ismeretek

  • Tárgyalások egyeztetése3 / 5
  • Asszertivitás3 / 5
  • 1-2 év releváns tapasztalat4 / 5
  • Legyél pontos!5 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi
ÁltalánosKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Együttműködési készség |Kitartás |Kiváló kommunikációs képesség |Asszertív kommunikációs stílus |Érdeklődő

Így dolgozunk mi

Velünk mindenre jut időd

Egyéb feltételek

A pozíció a betanuális folyamat során - első 3 hónap - megbízási szerződéssel, ezt követően vállalkozói jogviszonnyal tölthető be.

A megjelölt jövedelem az első 6 hónapban átlagosan havonta reálisan elérhető jövedelmet jelöli, de annak gyakorisága és mértéke a pozíció jellegéből adódóan nem garantált.