Smart LynxBudapest, Bajcsy-Zsilinszky út 34, 1054 Magyarország

Marketing Specialist

Junior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Te leszel a kulcsa annak, hogy az egész világ megtudja, milyen szuper okos megoldásokat nyújt cégünk! Az e cél eléréséhez szükséges eszköztár kapcsán pedig csak a képzeleted szab határt. A mindennapi munka során a Kereskedelmi menedzserrel és az Ügyvezetővel fogsz szorosan együtt dolgozni.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Vállalati közösségi oldalak és honlap tartalmának menedzsmentje
Közösségi média és Google kampányok lebonyolításának megszervezése
Kreatív anyagok összeállításának és megvalósításának menedzselése
Nemzetközi ügyfelektől érkező megkeresések kezelése, információközlés
Az ügyvezető és a kereskedelmi menedzser munkájának teljeskörű támogatása

Technológiák, eszközök

Google Drive |Google Analytics |Microsoft Office |G Suite |Facebook Business Manager |FB, LinkedIn, Instagram |Google Ads

Szakmai ismeretek

  • MS Office ismeretek4 / 5
  • Facebook Business Manager2 / 5
  • Google Ads2 / 5
  • Google Analytics2 / 5

Végzettség

KözgazdaságBármilyen fokú diploma
Kommunikáció- és médiatudományBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Kiváló kommunikációs készség |Agilis, proaktív |Önálló munkavégzés képessége |Jó problémamegoldó képesség |Döntésképes

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
26 - 45

Így dolgozunk mi

Nálunk nincs kimondott céges hierarchia, hisz méretünkből adódóan nincs is rá szükség, mindent együtt ötletelve találunk ki és oldunk meg. Agilis elvek mentén dolgozunk, de nem a tankönyvi példa szerint, hanem kicsit magunkra szabva.

Az ideális jelentkező

Ideális jelölt vagy, ha

  • pontos és precíz vagy;
  • kreativitásért nem kell a szomszédba menned;
  • a komfortzónádon kívül is megállod a helyed;
  • alkalmazkodóképes vagy;
  • váratlan helyzetekben is feltalálod magad;
  • nem riadsz vissza a kihívásoktól.

Előny, ha...

  • van hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalatod
  • van Internet of Things (IoT) területen szerzett tapasztalatod
  • érdeklődsz az okos város megoldások iránt

Amit kínálunk...

  • Szakmai fejlődést biztosító komplex feladatok
  • Innovatív technológiai megoldások
  • Jó csapat, remek hangulat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Otthoni munkavégzési lehetőség heti 2 napban

  • 2018-121. telepített okos parkolási szenzor Budapest belvárosában
  • 2019-09Elindul az okos parkolás Budapest belvárosában
  • 2022-12Újlipótvárosban is élesbe áll a rendszer
  • 2023-01Több, mint 6000 az általunk okosított parkolóhelyek száma

Ettől különleges a termékünk

Internet of Things |Magyar innováció |A legújabb technológián alapul |Okos parkolás |170+ tonna CO2-t csökkent / év

Termékünkről

Városi okos parkolási megoldások

A Smart Lynx egy dinamikusan növekvő vállalkozás, amely célja kifejezetten a városi parkolási és forgalmi kihívások innovatív technológiákkal történő megkönnyítése. PARKER mobil alkalmazásunkkal már ma is több ezer Budapest belvárosában utcai parkolóhelyet kereső autós életét könnyítjük meg, hisz az app segítségével valós időben tájékozódhatnak a parkolóhelyek foglaltságáról.

Céges értékek

Környezettudatos
Hibrid munkavégzés

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Ebéd?
A nap legfontosabb kérdése, hogy épp hol együnk :)
Bringa, BKV vagy autó?
Séta, Bubi, BKV

Mivel egy rendkívül innovatív piacon dolgozunk ezért elsősorban a kollégák és a partner cégekkel való napi munka során tanulunk. Ezt online kurzusok, illetve konferencia részvételek egészítik ki.

Cégünk innovatív, méretéből adódóan pedig rendkívül rugalmas és dinamikus, így folyamatosan számítunk rá, sőt el is várjuk, hogy munkatársaink új ötletekkel álljanak elő a cég működését illetően.

Jó közlekedés

Remek éttermek

Ügyfeleink közel vannak hozzánk

Barátságos légkör

Hiányozna a rugalmasság és az, hogy itt mindig nyitottak az ötleteimre, ráadásul meg is valósíthatom őket, na meg persze a tejhabosító :)

Király Klaudia

Kereskedelmi menedzser

Proaktivitás, stukturált gondolkodás és döntésképesség

Jó problémamegoldó képesség

Elhivatottság és kreativitás

Pontos, precíz munkavégzés

Alkalmazkodóképesség és nyitottság

Önállóság