slide image 1
SmartWare.techBonyhád, Kossuth Lajos u. 65, 7150 Hungary

Business Analyst

Senior |Teljes munkaidős |IT BIG DATA |Bonyhád
job.undefined
350 000 - 500 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A SmartWare.tech business analyst-ot keres a cég befektetési tevékenységének menedzselésére és adminisztrálásra.

  • Pénzügyi és kontrolling folyamatos fejlesztése és működtetése
  • Az SW.t és a startupok közötti riportolási struktúrák kiépítése és megvalósítása
  • Kapcsolattartás az SW.t pályázati adminisztrátorával
  • Pénzügyi információk eljuttatása belső és külső stakeholderek-nek.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 350 000 - 500 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő10.00 - 18.00

Feladatok

Projektértékelések készítése a döntéshozók számára
Befektetésekkel kapcsolatos iratok előkészítése
Piackutatás
Pályázati adminisztráció támogatása
Együttműködés a cég könyvelőjével

Technológiák, eszközök

asana |Slack |Google Suite

Szakmai ismeretek

  • VC / Magántőke5 / 5
  • Angol nyelv5 / 5
  • Számítógépes ismeretek4 / 5
  • Határidős nyomás kezelése4 / 5
  • Koordináció, proaktivitás4 / 5

Végzettség

KözgazdaságBA diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Emberi tulajdonságok

Szervezetben gondolkodik |Verbális kommunikáció

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Langmár Péter

Így dolgozunk mi

Rólad

  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat és bizonyított érdeklődés a Kockázati tőke/Magántőke/Vállalati finanszírozás területein
  • Egyéni- és csapatmunka is megy
  • Kitűnő problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Tervezésben, szervezésben és a folyamatok, illetve a használt eszközök fejlesztésében is erős
A cégről

Ettől különleges a termékünk

IoT |Gyártás |Befektetés |Holacracy |Robotika |hardware |Kockázati tőke

A SmartWare.tech korai fázisú, hardver és IoT fókuszú startupoknak nyújt pénzügyi és üzletfejlesztési támogatást. Küldetésünk, hogy innovatív vállalkozásoknak segítsünk élvonalbeli prototípusok és MVP-k kifejlesztésében, skálázható üzleti modellek kialakításában, valamint globális piacok elérésében.

A csapat két különböző városban dolgozik, ám napi szintű az együttműködés.

Kockázati tőke befektető volt a Finext-nél, ahol befektetések előkészítését segítette és a portfóliócégeket mentorálta. A Sportomato amerikai-magyar IT startup alapítója, seed befektetési kört vont be. Partner az Eurostanc Kft-nél.

Réti András

Befektető, Vállalkozó, Társalapító

A munkahelyről

Átlag életkor
35
Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Az alapítókkal
Hány meeting van hetente?
1 fix

Második székhely

Alapítók

Az alapító partnerek és cégek együttesen több, mint 30 éves cégépítési, kockázati-tőkebefektetési, startup menedzsment, technológiafejlesztési és üzleti inkubációs tapasztalattal rendelkeznek. A csapat elkötelezett és fókuszált szenior szakemberekből áll, akik szaktudásukkal, idejükkel és tőkéjükkel is támogatják a SmartWare.tech portfóliócégeit a magasabb szintre jutásban.

Alapító cégek

  • Eurostanc
  • Lab.Coop
  • MechatroMotive
  • Unimark