slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
Sonrisa InformatikaBudapest, Bég u., 1022 Hungary

IT project manager

Medior |Teljes munkaidős |IT Project Management |Budapest |Szeged |Pécs |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

As a Project Manager, you'll be managing the development of complex custom-designed business applications that use a wide range of the latest technologies.

You will be working on domestical and international projects with various project and program team sizes. You will be responsible for delivering great solutions to our prestigious clients around the Globe.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Develop project plans and identify resources needed
Deliver solutions scope on time and budget
Act as first point of contact for our clients, conduct client meetings to ensure project progress
Set and manage project expectations with team members and other stakeholders
Ensure motivation of team members assigned to projects

Szakmai ismeretek

  • Agilis módszertanok5 / 5
  • Projekt menedzsment5 / 5
  • 3 years relevant experience5 / 5

Végzettség

InformatikaBSc

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint
és
AngolTárgyalóképes szint

Problémamegoldó képesség |Vezetés |Project management skill |Interpersonal communication

COVID-19 megoldás: Videós interjú

Történetünk

  • 2007A cég megalapítása
  • 2008Csatlakozik a céghez a pécsi site
  • 20153 díjat is nyer a cég családbarát vállalat kategóriában
  • 2016Megnyílik a Szegedi iroda
  • 2017A szegedi csapat új irodába költözik, ami második helyen végez az év irodája versenyben
  • 2019Megnyílik marosvásárhelyi site-unk
  • 2020Új site Nagyváradon!
maps

Iroda cím

Budapest, Bég u., 1022 Hungary
További irodák

Ettől különleges a termékünk

C# |IT |Java |.NET |Informatika |Startup |Agilis |Android |iOS

Termékünkről

Egyedi tervezésű üzleti alkalmazások

Összetett, egyedi tervezésű üzleti alkalmazásokat hozunk létre, amelyek a legújabb technológiák széles skáláját alkalmazzák.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Ebéd?
Villásreggeli
Bringa, BKV vagy autó?
mindhárom
Superpower?
mosoly

Így képezzük a kollégákat

Mentoring, külső és belső képzések, konferenciák

Nyitottak vagyunk a munkatársak véleményére, mivel minden tulajdonosunk mai napig a cégben dolgozik, így bármikor lehetőség nyílik megvitatni az ötleteket egy kávé mellett :)

Villásreggelik, zöld övezet, friss levegő, soha el nem fogyó kávé. :)

Szakmaiság, lelkesedés, szakmai elkötelezettség és végül, de nem utolsósorban: lojalitás. Hiszünk a diverzifikációban.

Locations