Szakmai ismeretek

Kreatív szövegírás
InDesign/Photoshop/Illustrator
Social média management
Tapasztalat CMS rendszerekkel
Online marketing

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Képes önállóan dolgozni Érdeklődés a startupok iránt Kíváncsi, nyitott Figyel a részletekre

Állás leírása

Az innovációs és inkubációs programjainkat megvalósító nyolcfős csapatot fogod kommunikációs és marketing feladatokban támogatni. Ebben tartalomgyártási, szövegírói és grafikusi készségek, valamint a startup világ iránti érdeklődés lesznek a legnagyobb segítőid, és természetesen mindenben számíthatsz senior kollégáidra.

Ha nincs egyszerre szövegírói és grafikai háttered, akkor is jelentkezz!

Ekkor kezdhetsz
minél hamarabb

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz és Motivációs levél
  • LinkedIn
  • Releváns referenciamunkák, ha vannak

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Általános
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció írásban
vagy
Magyar
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, 20,, Kis Rókus u. 16, 1024 Magyarország, Millenáris D csarnok

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
9:00 - 17:00

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
150 000 — 160 000 HUF

Juttatások

Képzés
Házon belüli képzés
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Toborzási kampányok támogatása
  • Szövegírás (kiadványok, sajtóközlemények, social media vagy webcopy, videós szövegek, stb.)
  • Grafikai feladatok (online és offline anyagok, social media kreatívok)
  • Kisebb weblapszerkesztési feladatok (Wix ismerete előny)

Technológiák, eszközök

Microsoft Office Mailchimp Adobe Indesign Facebook Ads Manager Microsoft Sharepoint zoom WIX Adobe Illustrator / Photoshop

Így dolgozunk mi

A kommunikációs csapat a projekttől függően tart heti rendszerességű meetingeket, ahol brainstormingolunk a megvalósítás kreatív részéről, a projekt menetéről, illetve a feladatok felosztásáról. A munkavégzés a jelenlegi körülmények miatt főleg otthonról történik, de van lehetőség budapesti irodánk használatára is a Millenárison.

Bármikor fordulhatsz a kollégáidhoz, akik segítenek, ha elakadtál.

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 32

Mit fogsz tanulni

A kommunikáció és a marketing különböző területeire láthatsz rá, több szerepben próbálhatod ki magad (szöveges, kreatív és videós tartalomgyártásban való részvétel, social media kampányok koncepcionális kidolgozása, stb.), miközben nagyon szoros kapcsolatban leszel a vállalkozásfejlesztési és innovációs programokat megvalósító kollégákkal, így a startupvilágról is sokat tanulhatsz.

Termékünkről

Vállalkozásfejlesztés, inkubáció

A Startup Campus egy globális platform innovatív vállalkozások számára, az ötlet fázistól a nemzetközi piacra lépésig. Nemzetközi csapattal és kiterjedt partnerhálózattal a világ több nagyvárosában (pl.: London, Berlin) oktatási, inkubációs, külföldi piacra lépési és befektetési szolgáltatásokat nyújt.

Missziónk

"Plant seeds for the innovation of tomorrow."

Mi hiányozna, ha elmennék?

Zsófi
			    									- projekt vezető
A csapat és a kihívások :)
Zsófi , projekt vezető

Ettől különleges a termékünk

Nemzetközi módszertan Saját képzési tematika Globális network Nemzetközi irodák Fiatal, elhivatott csapat

Történetünk

  1. 2016.01.15

    Elindul a Startup Campus Egyetemi Program

  2. 2017.06.01

    Első befektetés egy startupba

  3. 2017.07.31

    InnoEnergy HUB lett az SC Inkubátor.

  4. 2018.05.01

    30 cég szerepel a portfóliónkban.

  5. 2018.09.11

    Az ország egyik legnagyobb startup eseményének co-szervezője:V4 Regional Startup and Innovation Days

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Emberközpontúak vagyunk, nagy hangsúlyt fektetünk a munkatársak javaslataira, a cég belső működésével, folyamatokkal, új projektekkel, lehetőségekkel kapcsolatban.

Így képezzük a kollégákat

Nyitottak vagyunk arra, hogy megtaláljuk a számodra és a cég számára is legelőnyösebb módját annak, hogy hogyan tudj fejlődni és a céljaidat, valamint a közös célokat hogyan tudd hatákonyan elérni.

Kétszavasok

Hobbi?
Séta a természetben
Nemek aránya?
Pont jó :)
Superpower?
Minden elénk gördülő kihívást megoldunk.

Termékvideó

Startup Campus Incubator - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky

Grabovsky

Túlélő

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Proaktivitás, nyitottság, precizitás. Ha egyszer valamit elkezdesz, akkor be is fejezed. Nem akadályokat látsz, hanem kihívásokat és ezeket legjobb tudásod szerint igyekszel megoldani.

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Startup Campus Incubator

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Startup Campus Incubator további nyitott pozíciói