Szakmai ismeretek

3 év Scrum Masteri tapasztalat
Min 4 év ITprojekt tapasztalat
Konfliktuskezelés
Érts az emberek nyelvén

Emberi tulajdonságok

Türelem Folyamatos fejlődés Konstruktív szemléletmód

Állás leírása

A Stylersnél értékekben gondolkodunk és értéket adunk a közösségünk, csapatunk erejével. Mindenképpen nálunk a helyed, ha nem csak kivenni akarsz a rendszerből, hanem bele is tenni. Alapjaiban véve IT fejlesztés területén dolgozunk agilis szemlélettel, és várjuk új társunkat, aki támogatja a fejlesztő csapatokat Scrum Masterként. Látja és érti a projekt üzleti igényeit és IT beállítottságú.

Ekkor kezdhetsz
Bármikor

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Klapka u. 11, 1134 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
9:00 - 15:00

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Coaching
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Agilis szemlélet terjesztése
  • Fejlesztői csapat segítése, hogy kihozzák magukból a maximumot
  • Scrum események betartatása és vezetése
  • Jó hangulat és motiváció fenntartása a csapatban
  • Ütemtervek kialakításában részvétel

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 43

Termékünkről

Ez a Stylers

Informatikai megoldásokat nyújtunk a tervezéstől kezdve a legösszetettebb fejlesztéseken át az üzemeltetésig. Erősségeink közé tartozik a nagy terhelésű és látogatottságú portálok és szoftverek kivitelezése. Jelentős tapasztalatot szereztünk a nagyvállalatok informatikai igényeiről, így valóban működő és hatékony támogatást tudunk számukra nyújtani a napi működéshez.

Missziónk

Valódi értékek mentén

Hiszünk benne, hogy nem csak partnereink számára, de kollégáinknak is értéket teremtünk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Levente
			    									- Project manager

Itt nem az a lényeg, hogy állandóan bent legyek. Akár a Margitszigetről is dolgozhatnék.

Levente , Project manager

Fotó az irodáról

Stylers Group - Fotó az irodáról  - Budapest, Klapka u. 11, 1134 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Csapatépítés Kutyabarát Informatika Agilis Otthoni munkavégzés Saját IT oktatási központ

Történetünk

  1. 2004.04.28

    Három BME-s kollégumi szobatárs megalapítja a STYLERS Webdesign studiot.

  2. 2008.02.28

    Túl szűkös már a kollégiumi szoba, ezért kivesszük első irodánkat.

  3. 2010.06.28

    Nagyot álmodunk és bevesszük New Yorkot, ahol megalapítjuk első amerikai cégünket.

  4. 2012.05.28

    Nagyobb kihívás, több napsütés - irány Kalifornia. New York-i irodánk San Diegoba költözik.

  5. 2013.03.28

    Beköltözünk új, tágasabb budapesti irodánkba, a Duna közelébe.

  6. 2015.06.28

    Teljes szemléletváltás: agilis szoftverfejlesztési módszertant vezetünk be.

  7. 2016.10.28

    Megalapítjuk a Braining Hub IT oktatási központot.

  8. 2017.11.28

    Újabb kaliforniai partnerekkel bővítjük ügyfeleink körét.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Kisebb körökben és céges szinten is rendszeresen, szervezetten beszélgetünk minden olyan dologról, amivel el tudjuk érni együtt, hogy olyan hely legyünk, ahova szeretünk bejárni dolgozni! :)

Kedvenc tárgy az irodában

Stylers Group - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Klapka u. 11, 1134 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • Szakmai meetupok, workshopok az új impulzusokért
  • Olyan soft skill képzéseket szervezünk, amikre a szerevzetenek szüksége van

Kétszavasok

Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Home office?
Igen! :)
Hobbi?
Xbox és túró rudi
Kutya vagy macska?
Kutya
Ebéd?
Közösen!

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Kutyabarát iroda vagyunk.

A Stylersnél a gyümölcs friss, a sör hideg, a CS kegyetlen, az op rendszer pedig Linux.

Ha biciklivel jönnél, felfrissülhetsz a fürdőszobában. 😉

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Szakmai, baráti közösséget alkotunk, ahol hiszünk a csapatban és az agilis gondolkodásban.

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2018 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2019 díjazottja

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Stylers Group

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!