slide image 1
slide image 2
1 / 2
SybrilloBudapest, Soroksári út 48, 1095 Hungary

Gépészmérnök

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
job.undefined
350 000 - 500 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Újra felépítjük terméktervezői csapatunkat, amelynek most te is része lehetsz! Négy másik munkatárssal fogsz projekteken dolgozni és ti lesztek azok, akik a következő termékünket az ötlettől a sorozatgyártásig viszik. A terméktervezők által megálmodott ötleteket fogod prototípussá alakítani, dolgozhatsz a gyárthatóvá tételen is.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 350 000 - 500 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:30 - 15:30

Feladatok

Műszaki tervezés
Dizájn pre-proto szintre fejlesztése
Termék optimalizálása
Mérnöki prototípus elkészítése
Mechanikai alktrészek felkutatása és beszerzése

Technológiák, eszközök

Google Drive |CAD |Basecamp |Adobe CC |3D nyomtatók (FDM, DLP)

Szakmai ismeretek

  • 2-3 év releváns tapasztalat5 / 5
  • Prototipizálás5 / 5
  • 3D tervezés4 / 5

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzésBA diploma

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint
vagy
AngolTárgyalóképes szint

Emberi tulajdonságok

Gyors észjárás |Proaktivitás |Agilitás |Folyamatos fejlődés

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Schulcz Attila
Mankovics Dávid

Így dolgozunk mi

Az eszközeid

Az első napodon kapsz tőlünk egy teljesen felszerelt munkaállomást, minden eszközt ahhoz, hogy a legmagasabb szinten végezhesd munkádat. Illetve, tulajdonképp egy BBQ smokert is - ami a hétvégi közös chillelések alkalmával gyakran előkerül. ??

Amit még elsajátíthatsz nálunk

  • agilis munkavégzést,
  • mindent a minőségi videókészítés kapcsán,
  • Nerf-gun használatot ?

Multitasking

Így toljuk a BBQ-t!

  • 2014-06-01Megszületett az ötlet. Las Vegasban egy autóra rögzített GoPro felvétele adta az ihletet.
  • 2014-09-01Összeállt a csapat, hogy megtervezzék a Sybrillo első prototípusát.
  • 2014-10-01Elnyertük a BME kiemelkedő hallgatói innovációs ötlete címet.
  • 2015-01-01Első helyezést értünk el az Újbuda Hallgatói Startup pályázatán.
  • 2015-05-01Indultunk a Microsoft Imagine Cupon, ahol a második helyezést értünk el.
  • 2016-01-01A korábbi sikereket követően hivatalos formára váltottunk.
  • 2016-05-01Kickstarteren közel 150,000 dollárnyi támogatást gyűjtöttünk össze.
  • 2017-10-01Befektetés a Hiventures tőkealap-kezelőtől.

Ettől különleges a termékünk

smart |Innovatív |extreme |user friendly |multifunctional

Termékünkről

Sybrillo GO

Egy GoPro kiegészítőn dolgozunk, amely a hollywoodi profi videózás élményét nyújtja a felhasználóknak. Célunk, hogy megreformáljuk a videókészítést, élményt és lehetőséget nyújtsunk a gyors fejlődéshez a kezdő felhasználók számára és egy komplex készüléket biztosítsunk a szakembereknek is. A Sybrilloval stabil, kiváló minőségű GoPro videók rögzíthetők bármilyen extrém élethelyzetben.

Céges értékek

Kutyabarát
Egészségtudatos

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Kézműves sörök ? és rozé ?
Kedvenc dekor?
A naracssárga hűtő a chill-sarokban
Hobbi?
Nerfgun csaták ?

A folyamatos tanulás és fejlődés nálunk alap, és ezért alapérték is. ? A szakmai irányú kurzusokon való részvételt anyagilag támogatjuk és szakkönyvek/szoftverek beszerzésében is segítünk. ?

Negyedéves oda-vissza értékelési rendszerünk lehetőséget ad a kétirányú konstruktív kritikára. Útközben pedig bármikor lehet javaslatot tenni és vitát indítani, például egy kávé mellett. ☕️

Mi hiányozna, ha elmennék

Az egymásra halmozódó that's what she said poénok ;-)

Erdei István

Creative Director

Kiemelten figyelünk arra, hogy olyan embereket integráljunk a csapatba, akikre jellemző a kiváncsiság, a tanulni akarás, égiszük az innováció és az új dolgok kipróbálása. ?

Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan - Luxy

A munkahelyről

Átlag életkor
26
Van ebédszünet?
Persze, együtt ebédelünk
Szülinapoztok együtt az irodában?
Naná!!! :)

Kutyabarát CEO

Peyton, a szamojéd

Rufus, a border collie

A csapat

Office doggos

Szabadidőnkben...

... is szeretünk együtt lógni! Különösképp, ha Dávid, a CEO úgy dönt, hogy meghívja magához a csapatot egy jó kis BBQ partyra! ?? A smoker adott és a vegetáriánus csapattársakra is tekintettel vagyunk! ??

BBQ party a CEO-nál

Meeting

Kanban rendszerben dolgozunk, a munkát heti sprintekre osztjuk, hétfőnként pedig kickoff meetinget tartunk. ?

Kutyabarát iroda

A Sybrillo HQ két négylábú kollégával is büszkélkedhet! ? Peyton, a hófehér szamojéd és Rufus, az ausztrál vörös border collie az egésznapos similehetőség biztosítása mellett lelkiismeretesen gondoskodnak a kellő mennyiségű endorfin termelésről is a szünetmentes szeretet supportjuk által. ? Egyedül annyit fontos megjegyezni, hogy ha babzsákfotelbe szeretnél ülni, azt bizony velük kell lebizniszelni! ?

Délutáni chill ?

Kutyabarát CMO