Szakmai ismeretek

PHP, MySQL
REST API
MVC keretrendszer ismerete

Emberi tulajdonságok

Talpraesett Csapajátékos Agilis, Proaktív Képes önálló munkavégzésre

Előny, ha...

  • PHP keretrendszer ismerete, pl. Laravel
  • Tapasztalat API integrációban
  • Dolgoztál már korábban e-kereskedelmi rendszerekkel

Állás leírása

A kódok világában élsz? Szeretnél egy nemzetközi startup sikersztori részese lenni itt Debrecenben? Akkor jelentkezz hozzánk Backend Developer munkatárs pozícióba!

Feladatod lesz a már meglévő backend rendszerünk fejlesztése, API-n keresztül új e-kereskedelmi platformok, célrendszerek felé integrációk kiépítése, tesztelése.

Ekkor kezdhetsz
Amikor Neked megfelelő :)

Az ideális jelentkező

  • Szeretsz új dolgokat tanulni
  • Egyedül vagy csapatban
  • Tapasztalt szakember vagy
  • Preciz és megbízható
  • Nem ijedsz meg a kihívásoktól

  • Jelentkezés nyelve: magyar

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció írásban

Iroda cím

Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9:00 - 17:20

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok

Feladatok

  • Meglévő Backend rendszerünk fejlesztése
  • Új platformok integrációja API kapcsolaton keresztül
  • Új funkciók fejlesztése
  • Új funkciók tesztelése
  • Együttműködés és fejlődés a fejlesztői csapattal

Technológiák, eszközök

Laravel Git, Slack, Jira PHP, MySQL GCP, Docker Elastic

Így dolgozunk mi

  • Napi és heti standup meetingek
  • Jira projektkezelés Kanban módszerrel

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 41

Termékünkről

Syncee

A Syncee a világ első, globális B2B Marketplace-e ami segít összekötni a kiskereskedőket, dropshippereket és beszállítókat. A kereskedők készletekbe történő beruházás nélkül tudják elindítani webáruházukat, a beszállítók pedig ingyenesen feltölthetik készleteiket. Jelenleg több mint 50.000 kereskedőnk van főleg az USA-ból, Kanadából, Nyugat Európai országokból, Dél-Afrikából és Ausztráliából.

Missziónk

Mi leszünk az új Alibaba, megfordítjuk az eddig megszokott kereskedelmi útvonalakat ezzel segítjük kereskedők és beszállítók ezreit világszerte!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Rácz Barbara
			    									- Content Manager

A barátságos légkör, hogy kiélhetem a kreativitásom, és az, hogy mindig valami új dolgot tanulhatok a többi csapattárstól.

Rácz Barbara , Content Manager

Fotó az irodáról

Syncee - Fotó az irodáról  - Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Globális B2B marketplace Több, mint 50.000 felhasználó 90%-ban angol nyelvű ügyfelek Rengeteg beszállító Több, mint 2 millió termék Shopify app store jelenlét

Történetünk

  1. 2016.03

    Syncee megalapítása

  2. 2017.03

    A Syncee vezeti a Shopify App Store-ban a termékkezelés kategóriát

  3. 2018.03

    A világ több száz országából vannak felhasználók, akiknek a száma eléri az 5000-et.

  4. 2019.10

    A Syncee megoldását használja az USA egyik legnagyobb elektronikus közbeszerzési rendszere.

  5. 2020.03

    Megjelenik a legújabb Syncee verzió, a Syncee Marketplace, ügyfeleink száma átlépi az 50.000-et

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Rendszeres napi és heti meetingjeink vannak, ahol szakmai témákat beszélünk meg. Lehetőség van személyes meetingre a közvetlen vezetőkkel, ahol bármilyen kérdést megvitathatunk.

Kedvenc tárgy az irodában

Syncee - Kedvenc tárgy az irodában  - Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Egymástól tanulunk, segítjük egymást a fejlődésben. Kompetenciádnak megfelelő online tanfolyamokon vehetsz részt, az ott szerzett tudást pedig azonnal kipróbálhatod a gyakorlatban!

Kétszavasok

Hobbi?
A munkánk :)
Légkondi vagy ablak?
Mindenképp légkondi
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak is hétköznapi ruha

Ügyfeleink

Syncee - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az iroda a városközpontban található, tágas, világos és klimatizált. Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. Éttermek, pékség, bolt, a debreceni Fő tér csak 1-2 perc sétára van tőlünk. Ha neten rendelsz a futárok hamar megérkeznek, mivel közel vagyunk szinte bármelyik étteremhez. Jöhetsz biciklivel is, az irodához biztonságos biciklitároló is tartozik!

Termékvideó

Syncee - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Nem baj ha nem tudsz valamit, de légy nyitott az új dolgokra és tudd, hogy hogyan és hol keresd a kérdéseidre a választ!

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Syncee

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Syncee további nyitott pozíciói