Szakmai ismeretek

1-2 év releváns tapasztalat
Ügyfélszolgálati tapasztalat
E-kereskedelmi tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Jó szervezőkészség Jó kommunikációs képesség Ügyfélcentrikus gondolkodásmód Határozott fellépés

Előny, ha...

  • van már e-kereskedelmi tapasztalatod.
  • vezetői tapasztalattal rendelkezel.

Állás leírása

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Jó probléma megoldó vagy és jól is kommunikálsz? Akkor jelentkezz hozzánk Customer Success Manager munkatárs pozícióba!

Feladatod lesz főleg angol nyelvű, külföldi ügyfeleinknek chat és email rendszereken keresztül történő segítségnyújtás.

Ekkor kezdhetsz
Amikor Neked megfelelő :)

Az ideális jelentkező

  • ügyfélszolgálati munkában szerezett tapasztalattal rendelkezik.
  • képes önállóan dolgozni.
  • jó csapat játékos.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9:00 - 17:20

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés

Feladatok

  • Kisebb technikai jellegű problémák megoldása
  • Magas szintű ügyfél elégedettség elérése, biztosítása és fenntartása
  • Ügyfélélmény növelése
  • Képzési, teljesítményértékelési folyamatokban való részvétel
  • Gyors problémakezelés, dinamikusan változó feladatok szakszerű, gyors delegálása, kezelése, lezárása

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 41

Termékünkről

Syncee

A Syncee a világ első, globális B2B Marketplace-e ami segít összekötni a kiskereskedőket, dropshippereket és beszállítókat. A kereskedők készletekbe történő beruházás nélkül tudják elindítani webáruházukat, a beszállítók pedig ingyenesen feltölthetik készleteiket. Jelenleg több mint 50.000 kereskedőnk van főleg az USA-ból, Kanadából, Nyugat Európai országokból, Dél-Afrikából és Ausztráliából.

Missziónk

Mi leszünk az új Alibaba, megfordítjuk az eddig megszokott kereskedelmi útvonalakat ezzel segítjük kereskedők és beszállítók ezreit világszerte!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Rácz Barbara
			    									- Content Manager

A barátságos légkör, hogy kiélhetem a kreativitásom, és az, hogy mindig valami új dolgot tanulhatok a többi csapattárstól.

Rácz Barbara , Content Manager

Fotó az irodáról

Syncee - Fotó az irodáról  - Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Globális B2B marketplace Több, mint 50.000 felhasználó 90%-ban angol nyelvű ügyfelek Rengeteg beszállító Több, mint 2 millió termék Shopify app store jelenlét

Történetünk

  1. 2016.03

    Syncee megalapítása

  2. 2017.03

    A Syncee vezeti a Shopify App Store-ban a termékkezelés kategóriát

  3. 2018.03

    A világ több száz országából vannak felhasználók, akiknek a száma eléri az 5000-et.

  4. 2019.10

    A Syncee megoldását használja az USA egyik legnagyobb elektronikus közbeszerzési rendszere.

  5. 2020.03

    Megjelenik a legújabb Syncee verzió, a Syncee Marketplace, ügyfeleink száma átlépi az 50.000-et

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Rendszeres napi és heti meetingjeink vannak, ahol szakmai témákat beszélünk meg. Lehetőség van személyes meetingre a közvetlen vezetőkkel, ahol bármilyen kérdést megvitathatunk.

Kedvenc tárgy az irodában

Syncee - Kedvenc tárgy az irodában  - Debrecen, Pásti u. 2, 4025 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Egymástól tanulunk, segítjük egymást a fejlődésben. Kompetenciádnak megfelelő online tanfolyamokon vehetsz részt, az ott szerzett tudást pedig azonnal kipróbálhatod a gyakorlatban!

Kétszavasok

Hobbi?
A munkánk :)
Légkondi vagy ablak?
Mindenképp légkondi
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak is hétköznapi ruha

Ügyfeleink

Syncee - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az iroda a városközpontban található, tágas, világos és klimatizált. Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. Éttermek, pékség, bolt, a debreceni Fő tér csak 1-2 perc sétára van tőlünk. Ha neten rendelsz a futárok hamar megérkeznek, mivel közel vagyunk szinte bármelyik étteremhez. Jöhetsz biciklivel is, az irodához biztonságos biciklitároló is tartozik!

Termékvideó

Syncee - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Nem baj ha nem tudsz valamit, de légy nyitott az új dolgokra és tudd, hogy hogyan és hol keresd a kérdéseidre a választ!

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Syncee

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Syncee további nyitott pozíciói