Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Agilis coach

Középszintű

Várjuk csapatunkba új munkatársunkat, aki jártas az agilis módszertanok mindennapi alkalmazásában és elkötelezett abban, hogy formálja és fejlessze szervezetek agilis szemléletmódját és működését.

Nagyon örülünk, ha dolgoztál már legalább 1-3 évet agilis környezetben scrum masterként, product ownerként vagy hasonló üzletfejlesztési munkakörben.

Szakmai ismeretek

Agilis módszertanok
Projekt menedzsment
JIRA, Confluence
Microsoft Teams

Emberi tulajdonságok

Agilis Megoldásközpontúság Konstruktív szemléletmód Együttműködő, kommunikatív Önreflektív

Előny, ha...

  • szereztél már tapasztalatot Agilis framework-ben (pl. SAFe)
  • van tréneri tapasztalatod, eszköztárad
  • jártas vagy a szervezetfejlesztésben
  • rendelkezel szoftverfejlesztési ismeretekkel

Ekkor kezdhetsz

október elejétől

Juttatások

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • partnereink induló vagy folyamatban lévő projektjeinek támogatása, vezetése agilis megközelítéssel
  • önszerveződés, együttműködés feltételeinek kialakítása ügyfeleinknél agilis módszertanok szerint
  • agilis szemléletmód kialakítása és hosszútávú megszilárdítása szervezetek, csapatok körében
  • agilis módszertani és készségszintű fejlesztő képzések, workshopok tervezése és megtartása

Technológiák, eszközök

Trello Microsoft Teams Jira / Confluence Microsoft Sharepoint Microsoft Office 365

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Közgazdaság
BA diploma
vagy
Informatika
BA diploma
vagy
Menedzsment
BA diploma

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Bimbó út 5, 1022 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra óra/hét

Így dolgozunk mi

Heti egy munkás meetingünk van, ahol a teljes csapat részt vesz, átbeszéljük a heti várható feladatokat, eseményeket. A kisebb (3-4 fő) projektteamek naponta, vagy 2-3 naponta standupolnak.

Nagy önállóságban dolgozunk, de ha szükség van segítségre vagy tanácsra, bármikor bárkitől kérhetünk.

Havi egyszer, egy teljes napon keresztül azzal foglalkozunk, hogy hogyan lehetne még jobb a működésünk.

Leendő csapatod

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 65

Mit fogsz tanulni

  • Projektmenedzsment
  • Tréning technikák
  • Önszerveződés

Termékünkről

Projektmenedzsment, vezetőfejlesztés, tanácsadás

Hiszünk abban, hogy a szervezet eredményesebb működése érdekében szükséges változások csak akkor lehetnek sikeresek, ha azokat komplex módon kezeljük: éppen ezért munkánk során a változást emberi, tartalmi és folyamat oldalról is támogatjuk, melynek köszönhetően a fejlődés hosszú távon, gyökeresen ragad meg a szervezetben.

Projektvezetés, képzések, coaching és tanácsadás - ezt nyújtjuk, már 27 éve

Missziónk

Hiszünk abban, hogy tanácsadóink, trénereink munkájával, szakértelmével erősítjük a projekt- és programmenedzser szakma presztízsét a magyar piacon.

Küldetésünk az agilis és a hagyományos módszerek területén felhalmozott gyakorlati és elméleti tudás átadása a jelen és a jövő projekt- és programmenedzserei számára.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kiss Norbert
			    									- partner, vezető tanácsadó, tréner

Egyértelműen az emberek, az a közösség, amit kialakítottunk. Nem hiszem, hogy bárhol máshol meg tudnám találni ezt a működést.

Kiss Norbert , partner, vezető tanácsadó, tréner

Ettől különleges a termékünk

Együttműködés Több mint 25 éves tapasztalat Gyakorlatorientált képzések Agilis és hagyományos ötvözete PMI© akkreditált partnere Projektcoaching Önszerveződés

Történetünk

  1. 1994.09

    Két ambiciózus, fejlődésben és fejlesztésben elhivatott fiatal megalapítja a Szinergiát

  2. 2000.09

    Beköltözünk a Törökvész úti irodánkba

  3. 2003.04

    PMI® regisztrált oktatópartnere lettünk

  4. 2014.04

    Kollégánk, Kiss Norbert a PMI Budapest alelnöke lesz - azóta is ezt a tisztséget tölti be

  5. 2019.06

    Megtartjuk teltházas meetupunkat Doing or Being Agile? témában

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Hetente, havonta, negyedévente és évente is tükörbe néz a Szinergia: hétfői meetingeken, céges napokon, csapatépítéseken és elvonulásokon reflektálunk a saját, a csoportos és a szervezet működésre.

Így képezzük a kollégákat

Támogatjuk a kollégákat abban, hogy új szakmai irányok felé nyissanak képzéseken, konferenciákon való részvétellel.

Illetve hiszünk a visszajelzésben és a önfejlesztésre szánt időben is.

Kétszavasok

Ebéd?
"Van kajád? Rendelünk együtt? Vagy menjünk le?"
Legbüszkébb