slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
SzinergiaBudapest, Bimbó út 5, 1022 Magyarország

Agilis tréner, tanácsadó

Medior |Teljes munkaidős |Management |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Tréner, tanácsadó csapatunkba várjuk új munkatársunkat, aki jártas az agilis módszertanok mindennapi alkalmazásában és elkötelezett abban, hogy formálja és fejlessze szervezetek agilis szemléletmódját és működését.

Nagyon örülünk, ha van legalább 4-5 év munkatapasztalatod és abból 1-3 évet agilis környezetben dolgoztál.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9.00 - 15.00

Feladatok

partnereink projektjeinek támogatása, vezetése agilis megközelítéssel
önszerveződés, együttműködés feltételeinek kialakítása ügyfeleinknél agilis módszertanok szerint
agilis szemléletmód kialakítása és hosszútávú megszilárdítása szervezetek, csapatok körében
agilis módszertani és készségszintű fejlesztő képzések, workshopok tervezése és megtartása
digitális megoldásokat fejlesztő, bevezető projektek menedzselése

Technológiák, eszközök

Trello |Microsoft Teams |Jira / Confluence |Microsoft Sharepoint |Microsoft Office 365

Szakmai ismeretek

  • Agilis módszertanok5 / 5
  • Projekt menedzsment5 / 5
  • JIRA, Confluence4 / 5
  • Microsoft Teams3 / 5

Végzettség

KözgazdaságBA diploma
InformatikaBA diploma

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint
vagy
AngolTárgyalóképes szint

Megoldásközpontúság |Önreflexió |Konstruktív szemléletmód |Együttműködő, kommunikatív

Így dolgozunk mi

  • 1994-09Két ambiciózus, fejlődésben és fejlesztésben elhivatott fiatal megalapítja a Szinergiát
  • 2000-09Beköltözünk a Törökvész úti irodánkba
  • 2003-04PMI® regisztrált oktatópartnere lettünk
  • 2014-04Kollégánk, Kiss Norbert a PMI Budapest alelnöke lesz - azóta is ezt a tisztséget tölti be
  • 2019-06Megtartjuk teltházas meetupunkat Doing or Being Agile? témában

Ettől különleges a termékünk

Együttműködés |Több mint 25 éves tapasztalat |Gyakorlatorientált képzések |Agilis és hagyományos ötvözete |PMI© akkreditált partnere |Projektcoaching |Önszerveződés

Termékünkről

Projektmenedzsment, vezetőfejlesztés, tanácsadás

Hiszünk abban, hogy a szervezet eredményesebb működése érdekében szükséges változások csak akkor lehetnek sikeresek, ha azokat komplex módon kezeljük: éppen ezért munkánk során a változást emberi, tartalmi és folyamat oldalról is támogatjuk, melynek köszönhetően a fejlődés hosszú távon, gyökeresen ragad meg a szervezetben.

Projektvezetés, képzések, coaching és tanácsadás - ezt nyújtjuk, már 27 éve

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát

Kétszavasok

Ebéd?
"Van kajád? Rendelünk együtt? Vagy menjünk le?"
Legbüszkébb