Szakmai ismeretek

Informatikai tudás
Projektmenedzsment
Üzleti elemzés
Folyamatmenedzsment

Emberi tulajdonságok

Képes az önálló munkavégzésre Csapatvezetői készség Jó problémamegoldó képesség Önálló döntéshozó képesség

Állás leírása

Fő feladatod a kis- és középvállalkozások digitalizációs képességének fejlesztése lesz, a lehetőségek azonosításától egészen a megfelelő megoldás bevezetésének támogatásáig.

Ekkor kezdhetsz
2020. augusztus

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Informatika
Bármilyen fokú diploma
vagy
Közgazdaság
vagy
Műszaki, mérnöki képzés

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Törökvész út 33-37, 1025 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra óra/hét

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé Rágcsa
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Kis- és középvállalkozások digitális képességeinek fejlesztése
  • Digitalizációs lehetőségek azonosítása, igényspecifikáció, megoldások megtalálása és bevezetése
  • Informatikai infrastruktúra feltérképezése, IT stratégia és IT roadmap kialakítása
  • Üzleti célokat támogató innovatív informatikai megoldások és partnerek azonosítása
  • Részvétel a Szinergia működésének alakításában

Termékünkről

Projektmenedzsment, vezetőfejlesztés, tanácsadás

Hiszünk abban, hogy a szervezet eredményesebb működése érdekében szükséges változások csak akkor lehetnek sikeresek, ha azokat komplex módon kezeljük: éppen ezért munkánk során a változást emberi, tartalmi és folyamat oldalról is támogatjuk, melynek köszönhetően a fejlődés hosszú távon, gyökeresen ragad meg a szervezetben.

Projektvezetés, képzések, coaching és tanácsadás - ezt nyújtjuk, már 26 éve

Missziónk

Hiszünk abban, hogy tanácsadóink, trénereink munkájával, szakértelmével erősítjük a projekt- és programmenedzser szakma presztízsét a magyar piacon.

Küldetésünk az agilis és a hagyományos módszerek területén felhalmozott gyakorlati és elméleti tudás átadása a jelen és a jövő projekt- és programmenedzserei számára.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kiss Norbert
			    									- partner, vezető tanácsadó, tréner

Egyértelműen az emberek, az a közösség, amit kialakítottunk. Nem hiszem, hogy bárhol máshol meg tudnám találni ezt a működést.

Kiss Norbert , partner, vezető tanácsadó, tréner

Fotó az irodáról

Szinergia - Fotó az irodáról  - Budapest, Törökvész út 33-37, 1025 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Együttműködés Több mint 25 éves tapasztalat Gyakorlatorientált képzések Agilis és hagyományos ötvözete PMI© akkreditált partnere Projektcoaching Önszerveződés

Történetünk

  1. 1994.09

    Két ambiciózus, fejlődésben és fejlesztésben elhivatott fiatal megalapítja a Szinergiát

  2. 2000.09

    Beköltözünk a Törökvész úti irodánkba

  3. 2003.04

    PMI® regisztrált oktatópartnere lettünk

  4. 2014.04

    Kollégánk, Kiss Norbert a PMI Budapest alelnöke lesz - azóta is ezt a tisztséget tölti be

  5. 2019.06

    Megtartjuk teltházas meetupunkat Doing or Being Agile? témában

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Hetente, havonta, negyedévente és évente is tükörbe néz a Szinergia: hétfői meetingeken, céges napokon, csapatépítéseken és elvonulásokon reflektálunk a saját, a csoportos és a szervezet működésre.

Kedvenc tárgy az irodában

Szinergia - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Törökvész út 33-37, 1025 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Támogatjuk a kollégákat abban, hogy új szakmai irányok felé nyissanak képzéseken, konferenciákon való részvétellel.

Illetve hiszünk a visszajelzésben és a önfejlesztésre szánt időben is.

Kétszavasok

Ebéd?
"Van kajád? Rendelünk együtt? Vagy menjünk le?"
Legbüszkébb