slide image 1
slide image 2
1 / 2
Szintézis-NETGyőr, Vasvári Pál u., 9024 Magyarország

Vezető fejlesztő (JAVA)

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Győr
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Munkád során részt veszel a pre-sales folyamatban, felméred az ügyfél igényeit az ajánlatadások során és aktív szereped van a becslések elkészítésében. Vezető fejlesztőként nagy rendszereket fejlesztesz, ellátod a full stack JAVA fejlesztői feladatokat és technikai oldalról vezeted a fejlesztőket.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

JAVA fejlesztés
Agilis fejlesztés
Szakmai mentorálás, vezetés
Full-Stack technológiák használata

Szakmai ismeretek

  • Java5 / 5
  • Spring-Boot5 / 5
  • Angular/Bootstrap/React3 / 5
  • AWS és/vagy Azure3 / 5

Végzettség

InformatikaBSc
InformatikaMSc
InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Mentorálás |Agilis gondolkodásmód |Vezetői készség |Képes az önálló munkára

Mit fogsz tanulni

Csatlakozz hozzánk és dolgozz velünk számos izgalmas projekten Vezető fejlesztőként!

140 fős csapatunkban lelkes újoncok és igazi tech guruk is vannak, ami összeköt minket, az a technológia szeretete és a vágy az új megoldások megismerésére.

Az ideális jelentkező

- 8+ év tapasztalatod van a Java/Spring Boot területen

- Néhány év tapasztalat a következő területek egyikén: Angular vagy egyéb frontend technológiák, Cloud technológiák (Azure, AWS)

- alakítottál és működtettél már CI/CD rendszereket

- Agilis szemlélettel, Scrum tapasztalat

- magas szintű szakmai angol nyelvtudás

- szeretsz mentorálni másokat, és irányt mutatni

- előny: DevOps ismeret

  • 2007-06Megkötöttük a cég eddig életének legnagyobb volumenű szerződését, ami a mai napig is él.
  • 2013-11Megnyitottuk első önálló irodaházunkat
  • 2020-03Gond nélkül átálltunk 100%-ban a HomeOffice alapú munkavégzésre a vírus idejére.
  • 2020-10Megnyitottuk második önálló irodaházunkat

Ettől különleges a termékünk

Modern |Top kórházak használják

Termékünkről

Egészségügyi szoftver fejlesztés

15 éves tapasztalattal rendelkezünk az egészségügyi szoftvermegoldások terén. A legnagyobb plazmaközpontok, vérbankok és kórházak használják e szoftvereket szerte a világban.

Ügyfeleink

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Utazási lehetőség
Egészségtudatos
Nálunk a kor nem számít

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa (hisz anyagilag is támogatjuk)
Sör, bor vagy tömény?
Tömény, Szabi ládikójából, a karácsonyi vacsin
Hobbi?
Futás, Ultra Balaton céges csapattal

Nem órakeretet, hanem inkább produktivitást állapítunk meg. Van lehetőség online és offline képzésekre, aminek az eredményessége a fontos számunkra nem az, hogy mennyi ideig tart maga a képzés.

Létrehoztunk egy saját innovációs projectet, ahol az alkalmazottak a saját ötleteiket dolgozhatják ki és adott esetben vihetik piacra. Ez bármikor kapcsolódhat céges folyamatokhoz.

Az irodának nagyon jó megözelíthetősége van és közvetlenül a győri Pláza bevásárlóközpont mellett vagyunk, ahol a kollégák nagyon könnyen meg tudják oldani a napi étkezést is.

Egészen biztos, hogy képtelen lennék elviselni a karácsonyi készülődést az éneklő, céges Szabi nélkül, a kis hordó hangszórójával.

Kovács Patrik

Marketing Manager

Az egész céget a CEO (Paul Andor Farkas) amerikai mentalitása alapján építettük fel, aminek az alapja a nyitottság. Ha a jelölt nyitott, akkor nagyon jó eséllyel pályázik a nyitott pozícióra.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Így éltük meg... (COVID-19)

A legnagyobb sprint közepén, nem volt egyszerű HO-ra váltani, de így is sikerült!