slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
YettelTörökbálint, Pannon út, 2045 Magyarország

Jogi Asszisztens

Medior |Teljes munkaidős |Jog/Compliance |Törökbálint
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A jogi igazgatóság napi munkájának segítőkész támogatása, munkaszervezésben, a határidők betartatásában való közreműködés.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09.00 - 17.00

Feladatok

Beadványok útmutatás alapján történő összeállítása, előkészítése.
Hatósági adminisztrációs kapcsolattartás, bejelentések kezelése.
Számlák, megrendelések kezelése, költségek, illetékek határidőben való megfizetésének biztosítása
A területre érkező levelek iktatása, telefonhívások kezelése, elektronikus, fizikai akták rendezése
Megbeszélések és egyéb programok szervezése, előkészítése, jegyzőkönyvek készítése.

Szakmai ismeretek

  • 1-2 év irodai tapasztalat5 / 5
  • Asszisztenciában jártasság4 / 5

Végzettség

EgyébÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint
és
AngolTárgyalóképes szint

Proaktív |Precíz |Megbízható |Megoldásorientált attitűd |Nyitott és rugalmas

COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Online Onboarding
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office

  • 1994-01Kigördül a csarnokból az első Boeing 777-es, ja és megalakul a Rammstein és a Pannon GSM is! :)
  • 2002-10Kertész Imre irodalmi Nobel-díjat nyer, a cég pedig 100%-ban a norvég Telenor tulajdonába kerül.
  • 2009-06Beköltözünk hazánk egyik ikonikus irodaházába, ami a dolgozók véleményét tükrözve épült meg.
  • 2010-05A Pannon GSM 16 évesen Telenorra változtatja nevét.
  • 2018-08A velencei filmfesztiválon debütál a "Roma" és a "Csillag születik". Új tulajdonosunk a PPF csoport.
  • 2022-03Ez nem búcsú, hanem egy új kezdet. A Telenor márciustól Yettel.

Ettől különleges a termékünk

Innováció |inspiráció |Korlátlanság

Termékünkről

Szolgáltatásaink

Azon dolgozunk, hogy számodra is alapvetéssé váljanak a mobilkommunikáció és a mobilinternet előnyök, méghozzá Európa egyik leggyorsabb hálózatán. Nézz filmet, tanulj, vegyél autópálya matricát útközben, mobilról, vagy csak intézd banki ügyeidet, vagy vállalkozásod vezetését a fotelből, kényelmesen!

A Telenor 2022. március 1-től Yettel néven folytatja működését.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Legbüszkébb
Bevezetünk a TudatosNet világába #Hipersuli
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
A lényeg, hogy önmagad légy!
Superpower?
Az értékeink, amiből nap, mint nap merítünk.

Évente legalább egy, dedikáltan meeting mentes Learning Day, belsős képzések, vezetőfejlesztés, minimum 40 óra/év, amit a tanulásra fordítunk, online learning platform a LinkedIn Learning-gel.

People Talk-ok, ahol a HR vezetőtől közvetlenül informálódhatsz. Céges influencerek, akik hitelesen továbbítják a véleményed. Party Committee, a csapat, akivel bulizhatsz, webes visszajelzőfelület.

Hatalmas kert, tágas terek, Garden Office, panorámaterasz, természetközelség, önfenntartó és környezettudatos különleges tervezésű irodaház, open office, gym, rölabdapálya, csütörtöki kutyanap, nyári tábor a dolgozók gyermekeinek, summer party a saját kertünkben, Mikulás party a dolgozók gyermekeinek, gyümölcsnapok, rengeteg közösségi aktivitás, menő Xmas Party-k…

Hogy van tér megvalósítani az elképzeléseinket. Kollégáim egyben a barátaim, mindig kaphatóak a munka utáni lazításra, az eredmények megünneplésére.

Sarkantyu Zsófia

Communications Expert

  • ügyfélközpontúság
  • segítőkészség
  • gyorsaság
  • felelősség
  • csapatszellem
  • őszinteség
  • kreativitás
  • sokszínűség
  • nyitottság

Minden csütörtök KutyaNap

Elképesztő design

Focikupa a nyári kerti partin

Kreatív munkakörnyezet

Yettel Ház

Nyári Tábor a Házban

2021 Learning Day

Váratlan vendég

Mikulásparti a gyerekeknek

Karácsonyi buli

#ITTVAGYUNKEGYMÁSNAK

Céges Kori #miénkapálya

Az új normális

Minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk

Ha bemegyünk, akkor is kimegyünk a Garden Officeba! :)

Garden Office

4 hetes Apaszabi

Ezekre is büszkék vagyunk

Reunion Summer Party

Így készült a Garden Office