Követelmények

  • Copywriting, editing and proofreading

  • Being fluent in English

  • PR experience in technology

  • 2-3 years of relevant experience

  • Relationship with tech media influencers

Budapest, Lechner Ödön fasor 6, 1095 Ungarn

Munka leírása

We are looking for an exceptional individual to tell our stories through strategic public relations. You’ll manage:

  • the delivery & development of our communications strategy
  • the day-to-day company presence in media  other channels
  • media campaigns
  • our communication & content creation
  • helping strengthen our position & visibility in key markets by creating stories relevant to the cloud security industry

Feladatok

  • Create stories about Tresorit & industry moments
  • Distribute stories in international B2B media
  • Develop and nurture relationship with influencers
  • Write press kits, blog posts and landing pages
  • Define and manage Tresorit’s content calendar

Munkaidő

Weekly working hours
40 hours
Flexible working hours  - Upon discussion
Core time
10:00 - 15:00
Home office  - Upon discussion

Állás részletei

Szerződés típusa
Fixed term
Fizetés típusa
Fixed monthly salary
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Cafeteria

Mit csinálunk

A Tresorit egy titkosított felhőszolgáltatás, amely lehetővé teszi a biztonságos fájlmegosztást egyéni és vállalati felhasználók számára. A Tresorit csapatoknak segít abban, hogy a számukra fontos és értékes adatokat könnyen és biztonságosan tudják tárolni és egymással megosztani.

Történetünk

2011 április
Létrejön a Tresorit
2013 április
Elérhető az első publikus béta verziónk, néhány hét alatt megkétszázszorozódik a felhasználók száma
2014 május
Második, 3 millió dolláros befektetési körünk
2014 december
Lezárul a hacker challenge: senki nem törte fel a titkosításunkat
Elindul a Tresorit Business, vállalatoknak szóló szolgáltatásunk
2016 augusztus
Élesedik a Tresorit 3.0, a termékünk legújabb verziója
2017 január
Az Apple-el közös projekttel startol új termékünk, a ZeroKit
2017 szeptember
Átlépjük a 65 fős létszámot!
2018 január
You at this company :)

Még jobb ha...

  • German knowledge

  • Experience in the cyber security

AZ IRODÁNK

KEDVENC TÁRGYUNK AZ IRODÁBAN

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Legjobban a csapat hiányozna, a pörgés, motiváció, tenni akarás, ami miatt úgy érzem, még mindig az az egyetemi baráti társaság vagyunk, akik régen.

Mikó Norbert GUI Team lead

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Grillhúsok, hambi, sushi

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Labdajátékok, sütés, jóga

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
Igen, szeretünk ünnepelni

video
video
video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.