Követelmények

  • Linux minden mennyiségben

  • Script nyelvek, Nagios, Docker

  • Önállóság

  • Nincs lehetetlen

  • Tanulás, nyitottság

Budapest, Mohai út 38-42, 1119 Hungary

Munka leírása

Az összes eszközünk és belső szolgáltatásunk, fizikai és virtuális szerverek, hálózati eszközök, mindenféle infrastruktúra-szolgáltatások és ketyerék felügyelete és üzemeltetése.

Nem elég, hogy tápot kapjanak a szerverek, hanem neked kell gondoskodni rengeteg szolgáltatás működéséről is. Hívószavak: AAAA, DHCP, DNS, IMAP, LVM, RAID, RTCP, RTP, SIP, SMTP, SQL, SRTP, SSL, VLAN, VPN.

Feladatok

  • szerverek, hálózati eszközök üzemeltetése
  • monitorozás és karbantartás
  • saját szoftver üzemeltetése
  • hibadetektálás és -elhárítás, dokumentálás

Rólad

Együtt lélegzel a szervereiddel, a magasságodat pontosabban tudod rack unitban, mint cm-ben, a nappalidban a világítást a házi szerverfarmod ledjei alkotják, szárítókötélnek utp kábelt használsz, már az óvodában is pingvin volt a jeled, és a kinti hőmérsékletet egy munin grafikonról szoktad megnézni

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
10:00 - 16:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Angol tanfolyam, tanulmányi szabadság
Bónusz
Éves bónusz

Rólad 2

Fontosak a szakmai ismeretek, de még jobb, ha:

kitartó vagy - az jó, ha nem ismered a lehetetlent

önálló vagy - eleinte fogjuk majd a kezedet, de aztán neked kell majd taposnod az utat

van benned tanulás iránti vágy - a tanulás a továbbfejlődés kulcsa, ezért inkább örülünk annak, ha olyan jön szembe, amivel még nem találkoztunk

nyitott vagy - ne zsigerből és korábbi meggyőződéseidből oldj meg feladatokat, hanem a célhoz találd meg a leginkább megfelelő, a környezetbe leginkább illeszkedő megoldást

A munkahelyről

1

Fiú/lány arány
78-22%, igyekszünk, hogy jobb legyen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, társasozunk, bográcsozunk

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
csupa okos és kedves emberrel

Mit csinálunk

Egy saját contact center szoftver és széles körű telco szolgáltatások fejlesztésével és nemzetközi szintű értékesítésével foglalkozunk egészen kicsi és elképzelhetetlenül nagy cégeknek egyaránt.

Buzzwordök: cloud, SaaS, customer experience, VoIP, redundancy, high availability, agility, flexibility, és a cápa.

Történetünk

2001 május
Elindul az UHU-Linux, az első magyar Linux disztribúció fejlesztése
2004 május
Egyedi fejlesztéseket vállalunk, az egyik a Calgo call center software 1.0-ás verziója
2008 február
A Calgo kb. 10 ügyfelet számlál, telco szolgáltatások babysteps, megalakul az UHU Systems Kft.
2011 június
Az első nagyvállalati ügyfél megérkezik és rájüvünk, hogy a contact center technológia jó irány
2014 február
A Calgo fejlesztését és a VoIP szolgáltatást állítjuk fókuszba, minden más tevékenységet levágunk
2015 január
From scratch elkezdjük újraírni a Calgot, hogy a modern piaci igényeknek meg tudjunk felelni
2015 február
Megnyerjük életünk telco tenderét, 44 országban szolgáltatunk
2016 szeptember
Partneri szerződés a világ legnagyobb VoIP szolgáltatójával, 100 Calgo ügyfél, Pegazus díj 2016
2017 december
You at this company :)

Titkos szuperhőseink

Közös pizza a frissen elfoglalt irodában

Mi így szeretünk <3

Tech kulcsszavak

  • Linux - Fedora, Centos
  • Apache, SoGo, Dovecot, Postfix, PostgreSQL, Munin, WebDAV, PowerDNS, Jenkins, FreeRaidus, OpenLDAP
  • MD RAID, LVM, DHCP, TFTP, Shorewall, Systemd, NetworkManager, Ansible, Syslog-NG, Docker
  • VRRP, BGP, OpenVPN, IPsec
  • Mikrotik, beroNet, Digium, DELL, HP, Intel, LSI

Boldogság és jóságpor

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Az okos emberek, a technológiai kihívások, a bizalom, a rugalmasság és a konstans lököttség.

Raszpi Jack of All Trades

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.