Követelmények

  • Pörgési képesség

  • Üzleti adminisztráció

  • Megoldókészség

  • Precizitás

  • Gyorsaság

Budapest, Zichy Jenő u. 10, 1066 Magyarország

Munka leírása

Te lennél a szuper, pörgős asszisztensünk. Négyfős csapatba érkeznél: legszorosabban Dáviddal, a céges mindentudónkkal  - aki a beszerzéstől kezdve a munkaleosztásig mindennel foglalkozik -, és Milánnal, - aki az adminisztációs, webes feladatokat végzi - dolgoznál, de Attilával - az ügyvezetőnkkel -, és Lacival, a marketing vezetőnkkel is. Egész nap pörgünk, és szeretnénk ha velünk pörögnél te is.

Feladatok

  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal
  • Rendelt csomagok elkészítése, feladása
  • Különböző oldalakon a termékek frissítése
  • Kitelepülések, rendezvények szervezése

Rólad

  • Imádsz adminisztrálni, ügyeket intézni.
  • Szeretsz embereknek segíteni.
  • Pörgős, és vidám személyiség vagy.
  • Gyorsaságodtól csak a mindenre kiterjedő precizitásod, és pontosságod a nagyobb!
  • Mire figyelsz? Mindenre - is. :)

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva

Mit csinálunk

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező, minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensúlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

Nem kell autóval bemenni, parkolódíjat fizetni, dugókban ácsorogni. Összecsukható elektromos kerékpárjainkat csomagtartóba is tehetik, P+R parkolóból, otthonról begurulhatnak, akár fáradság nélkül.

Végvári Attila ügyvezető-tulajdonos
video

E-MOBILITY
Sajátmárkás elektromos járművek széles választéka

Nemcsak a termék kerül a vásárlókhoz a legnagyobb gondossággal, hanem személyre szabottan mutatjuk be a jármű pontos működését, karbantartását. Elvégezzük a a beállításokat, válaszolunk a kérdésekre.

Dávid

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk

3

Átlag életkor
18 és 99 között

video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.