Követelmények

  • Értékesítési tapasztalat

  • Kommunikácós készség

  • Segítőkészség

  • Pontosság

  • Technikai érdeklődés

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Zichy Jenő u. 10, 1066 Magyarország

Munka leírása

Te lennél az eladónk. Az egyik legfontosabb tevékenység nálunk az eladás, ugyanis rajtad áll az értékesítéseink sikeressége. Az értékesítés mellett együtt össze kell dolgoznod a szervizes kollégáinkkal, illetve Dáviddal, aki a többek között a beszerzésért, és egyéb munkaszervezési dolgokért is felel. Időnként az ügyvezetőnkkel Attilával, és a marketing vezetőnkkel Lacival is össze kell dolgoznod.

Feladatok

  • Személyes értékesítés a bemutatóteremben
  • Bemutatóterem rendezése, feltöltése
  • Számlázás, adminisztráció
  • Termékek kipróbálásának a támogatása
  • Csomagfeladás, és fogadás

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Mit csinálunk

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező, minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensúlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

video

E-MOBILITY
Sajátmárkás elektromos járművek széles választéka

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk

3

Átlag életkor
18 és 99 között

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

Végvári Attila ügyvezető-tulajdonos

Nemcsak a termék kerül a vásárlókhoz a legnagyobb gondossággal, hanem személyre szabottan mutatjuk be a jármű pontos működését, karbantartását. Elvégezzük a a beállításokat, válaszolunk a kérdésekre.

Dávid
video

Nem kell autóval bemenni, parkolódíjat fizetni, dugókban ácsorogni. Összecsukható elektromos kerékpárjainkat csomagtartóba is tehetik, P+R parkolóból, otthonról begurulhatnak, akár fáradság nélkül.

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.