Követelmények

  • Elektrotechnikai szerelési gyakorlat

  • Műszaki érzék

  • Mindent megoldó hozzáállás

  • (extaként) kerépárszerelési gyakorlat

  • Jó kapcsolatteremtő készség

Budapest, Zichy Jenő u. 10, 1066 Magyarország

Munka leírása

Elektronikai műszerészt keresünk elektromos bringák, elektromos rollerek, és egyéb elektromos járművek szervizelésére.

Mikivel, a szervizvezetőnkkel fogsz együtt dolgozni, és össze kell dolgoznod Attilával, a bringaszerelőnkkel is. Előny, ha az elektrotechnika mellett esetleg egyéb műszaki készségekkel, tapasztalatokkal is rendelkezel. A legjobb az, ha a bringaszerelésben is jártasságod van.

Feladatok

  • Elektromos járművek hibakeresése
  • Akkupakk javítás, építés, BLDC motorok ismerete
  • Elektronikai vezérlő javítás, mérés, forrasztás
  • Erősáramú és gyengeáramú rendszerek javítása
  • Diagnosztika, tesztelés

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Ingyenesen kipróbálhatsz elektromos bringákat
Bónusz
Anyagi ösztönzők

Mit csinálunk

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező, minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensűlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

video

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

Végvári Attila ügyvezető-tulajdonos

E-MOBILITY
Sajátmárkás elektromos járművek széles választéka
video

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk

3

Átlag életkor
18 és 99 között

Nem kell autóval bemenni, parkolódíjat fizetni, dugókban ácsorogni. Összecsukható elektromos kerékpárjainkat csomagtartóba is tehetik, P+R parkolóból, otthonról begurulhatnak, akár fáradság nélkül.

video

Nemcsak a termék kerül a vásárlókhoz a legnagyobb gondossággal, hanem személyre szabottan mutatjuk be a jármű pontos működését, karbantartását. Elvégezzük a a beállításokat, válaszolunk a kérdésekre.

Dávid

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.