Váltópont Nonprofit Kft.Budapest, Rómer Flóris u., Magyarország

Pénzügyi asszisztens és irodavezető

Junior |Teljes munkaidős |Pénzügy, Gazdaság |Budapest
Nettó fizetési sáv
180 000 - 200 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

Egy IT-val foglalkozó cégnél te felelsz majd:
- a pénzügyi (számlakezelés, számlázás munkalapok alapján, számlák előkészítése a könyvelés számára, be- és kifizetések adminisztrálása),
- munkaügyi (szerződések, jelenléti ívek, szabik),
- adminisztratív (levelek feladása, dokumentumoka iktatása)
- általános irodai jólétéért (bevásárlások szervezése, mint irodaszerek, tisztítószerek, egyéb beszerzések)

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 180 000 - 200 000 HUFbérezés tapasztalattól függően
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő8 - 16:30

Feladatok

Számlázás munkalapok alapján, korábbiak visszaellenőrzése
Iktatás és dokumentumkezelés
Irodavezetői feladatok
Statisztikák és kimutatások készítése a vezetőnek
Munkatársak óraelszámolásának követése napi szinten, számlázás alapjaihoz

Szakmai ismeretek

  • Képes önálló munkavégzésre5 / 5
  • Számítógép-ismeret4 / 5
  • Számlázó program4 / 5
  • Adminisztráció és iktatás3 / 5
  • Iroda menedzsment4 / 5

Végzettség

Pénzügy és számvitelKiegészítő képzés
Pénzügy és számvitelBármilyen fokú diploma
Pénzügy és számvitelTechnikus

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint

Monotónia-tűrés |Eredményorientált gondolkodás |Pontosság, precizitás

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 45

Így dolgozunk mi

Informatikai rendszer üzemeltetés - ez a fő tevékenységünk - , speciális, egyedi interface-ek programozása (rendszerek közötti adatkommunikáció) vagy olyan szoftverek megírása, amit csak kevesen vállalnak el. Ezen kívül alkalmazás üzemeltetést is végzünk. Ebbe a csapatba keressük az új adminisztratív kollégánkat :)

Előny, ha...

  • dolgoztál már hasonló munkakörben és nem riaszt el, hogy te leszel az egyedüli hölgy az irodában
  • igényes és precíz vagy azokra a feladatokra, amik a te felelősségi körödbe tartoznak

Ne jelentkezz, ha...

nincs ezen a területen legalább 2 év szakmai tapasztalatok
nem tudsz egyedül és önállóan dolgozni

Az első céget 2004-ben alapította a tulajdonos, de előtte 5-6 évig magánzóként informatikai szolgáltatást nyújtott.

Az informatika őskorában már akár kisebb hibák miatt sem tudták használni az ügyfelek a rendszereket, az itt dolgozókat pedig örömmel töltötte el, hogy gyorsan és hatékonyan tudnak problémát megoldani.

Jelenleg kb. 30-40 állandó partnerrel dolgoznak.

Bejárás Vs Home Office

Az irodavezető a cég lelke, akinek jelenléte minden nap elengedhetetlenül fontos, ezért ebben a munkakörben a bejárás lehet csak opció 😄