Szakmai ismeretek

Copywriting
Marketing and PR campaign
Targetprocess
Reserch
Building email templates

Emberi tulajdonságok

Jó kommunikácós készség Problémamegoldó Csapatmunkára való képesség Kreativitás, új ötletek Able to manage multiple tasks

Állás leírása

We are looking for a marketing and pr colleague to join our team.

The role requires an understanding of digital marketing tactics and platforms, strong written and verbal communications skills, together with good organisational abilities. An interest or knowledge of building technologies will be an advantage but is not essential.

Az ideális jelentkező

Csapatjátékos proaktív Újat szeretnél alkotni Follow instructions Friendly & curious personality

Végzettség

Media and communications
BA diploma

Nyelvtudás

Hungarian
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
English

Iroda cím

Budapest, Muskotály u. 11, 1118 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
9:00 - 17:00
Ekkor kezdhetsz
tomorrow

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
350 000 — 500 000 Ft

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Notebook
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Developing integrated media & soc. media campaigns
  • Creating content / copy
  • Developing webcontent and eshots
  • Researching
  • Overseeing content production

Technológiák, eszközök

Slack G-suite VIDDO

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 51

How to apply

Please send your cv and a short introduction about your previous relevant experiences to us.

Termékünkről

PPV online videó-megosztó platform

A VIDDO egy olyan egyedülálló, hiánypótló Pay-Per-View (PPV) online videó-megosztó platform, mely a feltöltött tartalmak fogyasztása és megosztása révén az első megnézéstől kezdve kiszámítható bevételt biztosít és hozzáadott értéket szolgáltat a platformhoz kapcsolódó valamennyi szereplő számára.

Missziónk

Célunk, hogy a videós tartalomgyártókat végre megfizessék munkájukért és beszámítható jövedelemmel rendelkezzenek a reklámoknak való kiszolgáltatottság nélkül.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Dorina Pintér
			    									- Project Manager

Ha elmennék... hiányozna azaz innovatív környezet és kreatív közös munka amiben nap mint nap dolgozunk.

Dorina Pintér , Project Manager

Fotó az irodáról

VIDDO - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Szórakoztatás Nemzetközi lehetőségek Pay-per-view Kurátor Kreátor Kiszámítható bevétel Közösségi média jellemzők Videó streaming technológia Amazon Web Szolgáltatás

Történetünk

  1. 2016.01.04

    Concept development, market research

  2. 2016.09.12

    First team members join

  3. 2017.01.28

    Development starts

  4. 2018.04.01

    Alpha testing

  5. 2018.05.15

    Beta testing

  6. 2019.02.06

    Release

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Minden gondolat számít! Hiszünk abban, hogy remek dolgok születhetnek abból ha mindenki megosztja saját ötleteit.

Kedvenc tárgy az irodában

VIDDO - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

We learn constantly! We deal with trendsetter technologies, have to keep up the pace, practically we are working in a school in a very interesting way.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág...néha papuccsal
Átlag életkor?
28
Sör, bor vagy tömény?
Sör és vodka

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Szeretjük a környéket, könnyen elérhető minden fajta tömegközlekedési eszközzel, közel van a MOM Park ahol jókat lehet enni...és vannak mókusok a kertben!

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Értékeljük ha valaki őszinte és ki tud állni az igazáért.

Important things

  • Home office: Igen
  • Daily stand-up: 9:00
  • Leginkább PC

Itt követhetsz minket

VIDDO

A hely, ahol szívesen dolgoznék

Nincs nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a csapatot! A feliratkozással a jövőben értesítést kaphatsz a választott cég aktuális nyitott pozícióiról.

VIDDO további nyitott pozíciói