slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
VIDDOBudapest, Muskotály u. 11, 1118 Magyarország

Pénzügyi asszisztens

Medior |Teljes munkaidős |Pénzügy, Gazdaság |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az első olyan szociális médiaplatformot működtető cég vagyunk, amely videó alapú támogató, adománygyűjtő ökoszisztémát kínál a jótékonysági szervezetek számára. Agilis és törekvő csapatunkba keresünk olyan pénzügyi asszisztenst, aki precíz, megbízható, tud rendszerezni és könnyen betartja a határidőket.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Beérkező, szállítói számlák adminisztrációja
Számlák könyvelésre történő előkészítése
Havi, negyedévi, éves zárások, riport készítés
Analitikus nyilvántartások elkészítése
Szerződések kezelése, nyilvántartása

Technológiák, eszközök

MS Office |Googles, Slack |SAP

Szakmai ismeretek

  • 1-2 adminisztratív tapasztalat3 / 5
  • MS Office ismeretek4 / 5
  • Angol nyelvtudás4 / 5

Végzettség

Pénzügy és számvitelKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

precíz, megbízható |Képes az önálló munkavégzésre |Csapat játékos |Jó analitikai készség |Kíválló kommunikációs készség

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 52