Szakmai ismeretek

JavaScript
Webpack
SCSS
Sass
React

Emberi tulajdonságok

Problémamegoldó Pontosság Csapatjátékos Felelősségvállalás

Állás leírása

Nagyon bízunk benne, hogy nagyon sok, nagyon értékes Frontend fejlesztői tapasztalattal rendelkezel, React & Typescript tudásod erős, és szeretnél nagy látogatottságú rendszer fejlesztésében részt venni, mert nekünk pontosan ez a tervünk 2019 nyarára: meghódítjuk a világot!

Az ideális jelentkező

Önjáró Csapatjátékos asszertív Precíz Pontos

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Muskotály u. 11, 1118 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
9 - 15
Ekkor kezdhetsz
Holnaptól
Szabadnapok egy évben
Törvényi szabályozásnak megfelelően

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
1 000 000 Ft fölött

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Ingyen rágcsa
  • Notebook
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • Új modulok beépítése
  • User test utáni bug fixing
  • Tesztek írása

Technológiák, eszközök

#javascript #react #webpack #git #html5 #sass #palvinbarbi #typescript

A csapat számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
26 - 36

Termékünkről

PPV online videó-megosztó platform

A VIDDO egy olyan egyedülálló, hiánypótló Pay-Per-View (PPV) online videó-megosztó platform, mely a feltöltött tartalmak fogyasztása és megosztása révén az első megnézéstől kezdve kiszámítható bevételt biztosít és hozzáadott értéket szolgáltat a platformhoz kapcsolódó valamennyi szereplő számára.

Missziónk

Célunk, hogy a videós tartalomgyártókat végre megfizessék munkájukért és beszámítható jövedelemmel rendelkezzenek a reklámoknak való kiszolgáltatottság nélkül.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Dorina Pintér
			    									- Project Manager

Ha elmennék... hiányozna azaz innovatív környezet és kreatív közös munka amiben nap mint nap dolgozunk.

Dorina Pintér , Project Manager

Fotó az irodáról

VIDDO - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

Szórakoztatás Nemzetközi lehetőségek Pay-per-view Kurátor Kreátor Kiszámítható bevétel Közösségi média jellemzők Videó streaming technológia Amazon Web Szolgáltatás

Történetünk

  1. 2016.01.04

    Concept development, market research

  2. 2016.09.12

    First team members join

  3. 2017.01.28

    Development starts

  4. 2018.04.01

    Alpha testing

  5. 2018.05.15

    Beta testing

  6. 2018.09.24

    Early Bird Sale Begins

  7. 2018.11.12

    Web App goes live

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Minden gondolat számít! Hiszünk abban, hogy remek dolgok születhetnek abból ha mindenki megosztja saját ötleteit.

Kedvenc tárgy az irodában

VIDDO - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

We learn constantly! We deal with trendsetter technologies, have to keep up the pace, practically we are working in a school in a very interesting way.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág...néha papuccsal
Átlag életkor?
28
Sör, bor vagy tömény?
Sör és vodka

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Szeretjük a környéket, könnyen elérhető minden fajta tömegközlekedési eszközzel, közel van a MOM Park ahol jókat lehet enni...és vannak mókusok a kertben!

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Értékeljük ha valaki őszinte és ki tud állni az igazáért.

Important things

  • Home office: Igen
  • Daily stand-up: 9:00
  • Leginkább PC

Itt követhetsz minket