Követelmények

  • Magyar

  • Angol

  • Üzleti szemléletmód

  • Tudásszomj

  • Prezencátiós készség

Budapest, Lechner Ödön fasor 6, 1095 Hungary

Munka leírása

A Discover a vezető utánpótlás programunk, kivételes friss diplomások számára. Ha pályakezdő vagy, érdemes jelentkezned hozzánk!

A rotációk során önállóságra inspirálunk, felelősségteljes feladatokon és projekteken bizonyíthatod rátermettségedet, és fejlődhetsz!

A program évente kétszer indul, szeptemberben és márciusban.

Jelentkezz az üzleti, pénzügyi, HR vagy technológia Discover Programba!

Feladatok

  • A jövő vezetőit keressük
  • Rotációk a különböző területeink között
  • Gazdasági, HR, pénzügyi vagy technológiai irány
  • Nemzetközi karrier lehetőség – Columbus Program

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Sport hozzájárulás
Munkavállalói kedvezmény
Bónusz
Éves bónusz

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Home office  - Igen
1 nap per hét

Még jobb ha...

  • Van szakmai gyakorlati tapasztalatod

  • Diákszervezetben tevékenykedtél

  • Esetversenyeken vettél részt

video

Mit csinálunk

Portfóliónkban a mobilkommunikációs, mobilinternetes és szélessávú adatszolgáltatások egyéni és üzleti felhasználók számára egyaránt megtalálhatók.

Tevékenységünk középpontjában az ember áll. Sikerességünket ügyfeleink elégedettsége biztosítja, ezért olyan vállalati kultúrát építünk, amely úgy alakítja munkánkat, hogy minden pillanatban érezhető legyen az ügyfelek és az egymás iránti törődés.

video

A kiválasztás

Az előszűrést követően küldünk neked egy online tesztet, amit ki kell töltened.

Ha jól sikerül, behívunk egy személyes elbeszélgetésre, hogy jobban megismerhesd a céget, mi pedig Téged.

Utolsó lépésként egy értékelő központon, ún. assessment centeren kell részt venned, ahol bizonyíthatod rátermettségedet.

Az AC után néhány nappal már tudni is fogod az eredményt!

TelcoCup 2017
A saját projektversenyünk hallgatók részére.

Empowering Ildikó
"Értékesítés és magas szintű ügyfélkiszolgálás."

Az első projektemre igazán büszke vagyok, hisz az én javaslatom volt, hogy tegyük átláthatóbbá a folyamatainkat. Ha van egy jó ötleted, azt meghallgatják és akár meg is valósíthatod!

Karesz Technology Discover Graduate

Power to Dávid
"Kompetitív megoldások a 100%-os elégedettségért."
video

Power to Adriána
“A cég központjában maga az ember áll.”

Empowering Andris
Gyakornokból teljes állású kolléga!

Rotációim során lean módszertannal, munkáltatói márkaépítéssel, majd PR-ral foglalkoztam. A program befejeztét követően már teljes mértékben a vállalati kommunikációra fókuszálok PR Managerként

Dorina Commercial Discover Graduate
video
video

Eszter at her best
“…projektjeinkkel a lehetőségek tárháza vagyunk.”

Címkék

Multikulti Saját projektek Társadalmi felelősségvállalás Telekommunikáció Open office Tréninglehetőség Tréning Reklám, PR Tech Humán erőforrás Közösségi média IoT Pénzügy Pénzügyi elemzés

Dóri sikere
Gyakornokból Discover Graduate!
video

Rotációimat a technológiai területünk stratégiájával, hosszú távú kezdeményezéseivel töltöttem. Izgatott vagyok a Program hátralévő részével kapcsolatban, szeretnék minél több területet megismerni.

Gergő Technology Discover Graduate

Power to Adri
Gyakornokból PR/CR Expert!
video

A TelcoCup 2016-on nyújtott teljesítményem alapján felajánlották, hogy csatlakozzak a Discover Programba és mivel ez egyébként is szerepelt a terveim között, így örömmel mondtam igent az ajánlatukra.

Klaudia Commercial Discover Graduate

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Laptop
  • Mobiltelefon előfizetés 20 GB adatforgalommal
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Buddy a már itt lévő Discovereseink közül
  • Mentor a tapasztalt vezetőink közül

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.