Webery Digital Agency Kft.Budapest, Frankel Leó út 45, 1023 Magyarország

IT Project Manager

Medior |Teljes munkaidős |IT Project Management |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Te felelsz a projekt indítás folyamatától a lezárásig. Kialakítod a projekt működését, szerepkör felosztását, kommunikálod és folyamatos kontroll alatt tartod az előrehaladást, kezeled az elakadásokat, biztosítod a projekt tagok számára a tervszerű feladat végrehajtás lehetőségét. Ebben támogatóid, együttműködő partnereid a projekt kulcsszereplői.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9 - 17

Feladatok

Projekt keretek biztosítása, működtetése
Státusz, kontrolling adatok
Kockázatmenedzsment
Ügyfélkezelés

Szakmai ismeretek

  • IT projekt tapasztalat5 / 5
  • módszertani ismeret3 / 5
  • műszaki és üzleti ismeret4 / 5
  • Kiváló MS Office ismeretek5 / 5

Végzettség

EgyébBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Precíz |Ügyfélközpontú |Csapajátékos |Fejlődés, tanulás iránti vágy |Kihívások elé állítja magát

COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Online Onboarding
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office

Történetünk

  • 2018-04Az indulás
  • 2019-02Az általunk készített promóciós oldalak díjat nyernek
  • 2019-10A 100. projektátadásunk
  • 2020-05A kialakult válsághelyzet ellenére is növekszünk

Ettől különleges a termékünk

Modern technológiák |Saját toolok |egyedi projektek |Gyors kivitelezés

Termékünkről

Design és webfejlesztés

Weboldalak és egyedi webes megoldások gyorsan, profin a legújabb techológiákkal és toolokkal.

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Környezettudatos
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Mac vagy PC
Amelyik tetszik :)
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars, egyértelműen
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Inkább a rövidnadrág

Udemy, mentorprogram és persze jöhetnek az egyedi igények is!

Nemcsak a közvetlen vezetők, de az ügyvezető is mindig nyitott a kérdésekre, kérésekre, ötletekre.

  • könnyen megközelíthető (autóval, biciklivel, tömegközlekedéssel) Duna parti iroda a budai oldalon
  • a közelben elég sok jó étkezde van
  • az irodaház legfelső emeletéről pazar a kilátás
  • open officeban ülünk, ha nem éppen home officeban vagyunk
  • mood managereink mindenki napját feldobják

Mi hiányozna, ha elmennék

A csapat, a közös tevékenységek.

A lendület.

Nagy Pál

Operatív Vezető

Humor, türelem, proaktivitás és fejlődni vágyás
Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech