Követelmények

  • Java nyelv alapjai

  • Objektum orientált programozás

  • Szenvedélyesség

Pécs, Majorossy Imre u. 36, 7625 Hungary

Munka leírása

Olyan rendszereket építünk, melyek felhasználók ezreit segítik abban, hogy minden nap egy kicsit közelebb jussanak céljaikhoz, vagy munkájuk során nagyobb értéket hozhassanak létre. Ha téged is vonzanak a szakmai kihívások és szeretnél a munkádra büszke lenni, próbáld ki magad a csapatunkban.

Feladatok

  • A felhasználói igények megértése, elemzése
  • Állandó, tudatos önképzés, fejlesztés
  • Tiszta és karbantartható kód írása
  • Aktív részvétel a szoftverfejlesztési csapatban

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
09:00 - 16:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Sport hozzájárulás
SZÉP Kártya

Mit csinálunk

Egyedi szoftverek fejlesztőiként valójában szerszámkészítők vagyunk. Hiszünk abban, hogy egy jól megmunkált eszköz nélkülözhetetlen feltétele az örömmel végzett munkának.

Mi az eszközt adjuk.

Örülünk, ha

  • Szeretsz tanulni, könnyen sajátítasz el új technológiákat
  • Jó a kommunikációs készséged, tudsz lelkesedni
  • A problémák megmozgatnak, és vadászol a megoldásukra
  • Csapatjátékos vagy

Az irodánkról

Szeretünk Pécs belvárosán át felsétálni a Mecsekoldalra, ahol egy toronyház legfelső szintjén, – a liftből kilépve, – egy Jó, hogy itt vagy! felirat fogad.

És ami a legtutibb, – mert az egész szint körben a miénk, – bárhol is ülünk, napfelkeltétől napnyugtáig lenyűgöző panoráma tárul elénk!

KEDVENC TÁRGYUNK AZ IRODÁBAN

Miért hozzánk?

  • Folyamatosan fejlesztjük szaktudásod
  • Pécsi iroda (ragyogó kilátással)
  • Egy összetartó csapat tagjává válhatsz (nézz körül a Facebook oldalunkon…rájössz, hogy ez nem csak duma ;))
  • 21 éve vagyunk a piacon, folyamatosan növekszünk, fejlődünk
  • Rugalmas munkaidőben egy Családbarát Vállalatnál töltheted az időd, erről 5 alkalommal oklevelet is kaptunk :))
  • Számtalan kihívás fog érni, amitől szakmailag és emberileg is garantáltan fejlődni fogsz
  • #Kiváló a hangulat

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Nekem: empatikus vezetők által felépített profi csapat, ahol a munkámra büszke lehetek. Többieknek pedig a kávéfőző hiányozna, amit biztosan elvinnék.

Berczelly András Szoftvertesztelő
video

AZ IRODÁNK

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Pizzasütigyümölcs és maradékok

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Sportolunk, amíg BEERunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
Az itt töltött időt ünnepeljük

Történetünk

1996 február
Őskor: Legyen minden cégnek weblapja!
2000 március
Ókor: A Startlap birodalom felemelkedése.
2008 április
Középkor: Jéé! Szoftverfejlesztők vagyunk!
2010 május
Kora újkor: Teljes gőzzel előre, új korszak, új vizek, új piacok
2015 június
Modern kor: Termékünk a Trackateam
2018 január
You at this company :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.