Követelmények

  • Kreatív és problémamegoldó gondolkodás

  • Precizitás és megbízhatóság

  • Adobe Illustrator,Photoshop,InDesign

  • WordPress, Dreamweaver, 3D-s programok

  • Angol vagy német nyelv ismerete

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Győr, Török Ignác u. 66, 9028 Hungary

Munka leírása

Lehetőség a kreativitásra! A marketing csapat tagjaként napi szinten lesz alkalmad kiadványok szerkesztésére, készítésére. Látványtervek kidolgozására, saját ötletek megvalósítására.

Feladatok

  • Látványtervek és kiadványok szerkesztése
  • Online, offline és POS grafikai anyagok készítése
  • Meglévő anyagok újragonolása
  • Saját tervek prezentálása

Mit csinálunk

Az XBody Magyarország Kft. tervezi, gyártja, és forgalmazza a fitnesz- és wellness- világban elérhető leginnovatívabb és legfejlettebb EMS-eszközt. Az Elektromos Izomstimulátor (EMS) technológia izom összehúzódásokat vált ki, elektromos impulzusok révén. Ez a feltörekvő technológia rendkívüli hatással van a hagyományos edzési módszerekre. Ez a 21. század fitnesz rendszere.

video

Hiszek benne, hogy az XBody-tréninggel egy innovatív megoldást tudunk nyújtani mindenkinek. A 2x20 perces EMS-tréningek segítségével bárki könnyen elérheti a kitűzött edzéscéljait!

Füzessy Balázs CEO
video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.