Smart LynxBudapest, Bajcsy-Zsilinszky út 34, 1054 Magyarország

Marketing Specialist

Junior |Full-time |Marketing, PR |Budapest
Salariu
Nu este menționat
Detaliile jobului
Termen limită pentru aplicare
Informează-te despre joburile vacante!Înscrie-te și te anunțăm când se deschide o nouă poziție aici.
Informații despre job

Despre job

Te leszel a kulcsa annak, hogy az egész világ megtudja, milyen szuper okos megoldásokat nyújt cégünk! Az e cél eléréséhez szükséges eszköztár kapcsán pedig csak a képzeleted szab határt. A mindennapi munka során a Kereskedelmi menedzserrel és az Ügyvezetővel fogsz szorosan együtt dolgozni.

Nivel salariu

Nivel salariuNu este menționat

Modul preferat de aplicare

Limba de aplicare:
maghiară,
CV

Programul de lucru

Timp de lucru săptămânal40 oră / săptămână

Sarcini

Vállalati közösségi oldalak és honlap tartalmának menedzsmentje
Közösségi média és Google kampányok lebonyolításának megszervezése
Kreatív anyagok összeállításának és megvalósításának menedzselése
Nemzetközi ügyfelektől érkező megkeresések kezelése, információközlés
Az ügyvezető és a kereskedelmi menedzser munkájának teljeskörű támogatása

Tehnologii, instrumente

Google Drive |Google Analytics |Microsoft Office |G Suite |Facebook Business Manager |FB, LinkedIn, Instagram |Google Ads

Cunoștințe profesionale

  • Cunoștințe de MS Office4 / 5
  • Facebook Business Manager2 / 5
  • Google Ads2 / 5
  • Google Analytics2 / 5

Educație/Calificări

EconomieOrice alt nivel de studii
Comunicare și Relații PubliceOrice alt nivel de studii

Limbi cunoscute

EnglezăApt pentru negociere

Recomandă unui prieten!

Trimite linkul

Competențe personale

Excellent communication skills |Agil, proactiv |Ability to work alone |Abilități excelente de rezolvarea problemelor |Döntésképes

Viitoarea echipă în cifre

Mărimea echipei
2-5 person
Vârsta celui mai tânăr/mai în vârstă coleg
26 - 45

Așa lucrăm noi

Nálunk nincs kimondott céges hierarchia, hisz méretünkből adódóan nincs is rá szükség, mindent együtt ötletelve találunk ki és oldunk meg. Agilis elvek mentén dolgozunk, de nem a tankönyvi példa szerint, hanem kicsit magunkra szabva.

Candidatul ideal

Ideális jelölt vagy, ha

  • pontos és precíz vagy;
  • kreativitásért nem kell a szomszédba menned;
  • a komfortzónádon kívül is megállod a helyed;
  • alkalmazkodóképes vagy;
  • váratlan helyzetekben is feltalálod magad;
  • nem riadsz vissza a kihívásoktól.

Este avantajos, dacă..

  • van hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalatod
  • van Internet of Things (IoT) területen szerzett tapasztalatod
  • érdeklődsz az okos város megoldások iránt

Amit kínálunk...

  • Szakmai fejlődést biztosító komplex feladatok
  • Innovatív technológiai megoldások
  • Jó csapat, remek hangulat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Otthoni munkavégzési lehetőség heti 2 napban

Despre companie

Istoria noastră

  • 2018-121. telepített okos parkolási szenzor Budapest belvárosában
  • 2019-09Elindul az okos parkolás Budapest belvárosában
  • 2022-12Újlipótvárosban is élesbe áll a rendszer
  • 2023-01Több, mint 6000 az általunk okosított parkolóhelyek száma

Produsul nostru este special, datorită acestor lucruri

Internet of Things |Hungarian innovation |Based on newest technologies |Okos parkolás |170+ tonna CO2-t csökkent / év

Despre produsul nostru

Városi okos parkolási megoldások

A Smart Lynx egy dinamikusan növekvő vállalkozás, amely célja kifejezetten a városi parkolási és forgalmi kihívások innovatív technológiákkal történő megkönnyítése. PARKER mobil alkalmazásunkkal már ma is több ezer Budapest belvárosában utcai parkolóhelyet kereső autós életét könnyítjük meg, hisz az app segítségével valós időben tájékozódhatnak a parkolóhelyek foglaltságáról.

Valorile companiei

Eco-friendly
Hybrid work

Aici ne poți urmări

Viața la noi

Întrebări fulger

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Ebéd?
A nap legfontosabb kérdése, hogy épp hol együnk :)
Bringa, BKV vagy autó?
Séta, Bubi, BKV

Așa ne dezvoltăm colegii

Mivel egy rendkívül innovatív piacon dolgozunk ezért elsősorban a kollégák és a partner cégekkel való napi munka során tanulunk. Ezt online kurzusok, illetve konferencia részvételek egészítik ki.

Cum pot să influențeze angajații viața societății?

Cégünk innovatív, méretéből adódóan pedig rendkívül rugalmas és dinamikus, így folyamatosan számítunk rá, sőt el is várjuk, hogy munkatársaink új ötletekkel álljanak elő a cég működését illetően.

Asta ne place cel mai mult în biroul nostru

Jó közlekedés

Remek éttermek

Ügyfeleink közel vannak hozzánk

Barátságos légkör

Foto despre birou

Ce mi-ar lipsi dacă aș pleca?

Hiányozna a rugalmasság és az, hogy itt mindig nyitottak az ötleteimre, ráadásul meg is valósíthatom őket, na meg persze a tejhabosító :)

Király Klaudia

Kereskedelmi menedzser

Obiectul favorit in birou

Calități personale pe care le apreciem

Proaktivitás, stukturált gondolkodás és döntésképesség

Jó problémamegoldó képesség

Elhivatottság és kreativitás

Pontos, precíz munkavégzés

Alkalmazkodóképesség és nyitottság

Önállóság

Joburi recomandate pentru tine
Toate joburile

Încă mai cauți jobul ideal?